Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem, zacina mi sie Messenger, skorzystalam z porady ktora znalazlam na ponizszym screenie. Niestety ostatniego kroku nie umiem wykonac bo nie znalazlam tej opcji w telefonie po utworzeniu mozliwisci bycia programista. Wiecie moze gdzie mam tego szukac albo jak to inaczej sie nazywa wg standardow mojego tel. Screeny w koment wysle.

#android #pomoc #pytanie
cirilla1989 - Mirki mam problem, zacina mi sie Messenger, skorzystalam z porady ktora...

źródło: comment_LVYQrx3GhiT6pf8Yu7D7qWzi44iY9NmB.jpg

Pobierz
  • 23
@cirilla1989: przyspieszy podczas włączania aplikacji itp.
To jest od tego.
Innych opcji od przyspieszenie w opcjach programistycznych nie znam.
Chcesz całkowicie przyspieszyć telefon?
Wgraj cyanogenmod.
Lub wywal niepotrzebne aplikacje, ewentualnie pomroź. Innych opcji nie ma.
Messanger to jedna z najgorzej zoptymalizowany aplikacji na Androida.
Zaraz po aplikacji Facebooka.
Obydwie mulą i żrą baterie jak #!$%@?.
Dlatego ja korzystam z fb Lite
@Kurajmo: wlasnie wywalilam taka gre, przez ktora (#!$%@?, sic!) stracilam 700Mb neta, jak to zobaczylam w statystykach to prawie zęby ze zlosci polamalam, a to wina brata bo mu sie bbtan zachcialo. Nawet podczas grania cielo sie na maksa.
@Kurajmo: mam jeszcze jeden problem, tylko nie wiem jak go rozwiazac. Chodzi o odtwarzacz muzyki na tel, standardowy, wbudowany. Nie wiem czy po zaaktualizowaniu to "gowno" mi sie wcisnelo na playera czy musialam cos przez pomylke wcisnac, ale za cholerę nie moge sie tego pozbyc, mam swiadomosc ze moze mi to tez neta ciagnac tylko jestem w kropce bo odtwarzacz jest dobry a to dziadostwo podpielo mi sie. Wiesz moze czy
cirilla1989 - @Kurajmo: mam jeszcze jeden problem, tylko nie wiem jak go rozwiazac. C...

źródło: comment_DkwYWZ6Ep9djviBsEGGCojacnBVtRlAC.jpg

Pobierz
@cirilla1989: znaczy się co te Chińskie krzaki?
Spróbuj wejść w Aplikacje, potem daj wszystkie, znajdź odtwarzacz i daj wyczyść dane oraz wyczyść pamięć podręczną.
Powinno pomóc i przywrócić odtwarzacz do stanu fabrycznego.
Ja bym polecał jednak całkiem odinstalować ten szajs.
I zainstalować jakiś normalny odtwarzacz.
Typu poweramp lub sony walkman.
Ten pierwszy jest genialny i teraz dalej chyba 50 groszy w markecie kosztuje.
Drugi do znalezienia na jednym Polskim forum (wersja
@Kurajmo: ten mi sie podoba ze wzgl ze mam mozliwosc odliczania czasu a czesto slucham muzyki przed snem wiec tylko zegar ustawie i potem nie martwie sie ze bedzie mi gral cala noc. To raz, a dwa, po wylaczeniu tel, moge potem nacisnac klawisz boczny i na ekranie pojawia sie player i muze moge przerzucac. A szukalam jakiegos ciekawego zamiennika, ale albo nie maja tych funkcji, albo #!$%@? desing.