Wpis z mikrobloga

Jedna z najbardziej przykrych rzeczy jakie ostatnio widziałam. Recepta na samotność – hologram laski anime, z którą możesz smsować i która sprawi, że ktoś będzie czekał na Ciebie w domu, dzięki czemu nie będziesz samotny.
Zapraszam do dyskusji.

#japonia #technologia #ciekawostki #tfwnogf #stulejarnosc
Shagga - Jedna z najbardziej przykrych rzeczy jakie ostatnio widziałam. Recepta na sa...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zwykly_szpadel: ze strony producenta: preordery można składać od dzisiaj, wysyłka w styczniu przyszłego roku; zostanie wyprodukowane 300 sztuk jedynie na rynek japoński i amerykański, cena około 2800 dolarów. Więcej informacji tutaj
  • Odpowiedz
@Zoska666: Mi się wydaje, że taka kolej rzeczy. Tak samo jak dawniej kobiety musialy polegac na mezczyznach jesli chodzi o dobrobty w domu i dla nich mezczyzna to byl ktos kto zarabial na nich i na caly dom, tak teraz przy rownouprwanieniu kobieta sama jest w stanie o siebie zadbac. Natomiast teraz gdy mezczyzna potrzebuje zaspokoic swoje potrzeby to ma do wyboru pakowanie sie w zwiazki lub korzystanie z prostytutek.
  • Odpowiedz
@Shagga: A co powiesz takiemu chińczykowi gdzie mężczyzn jest znacznie więcej niż kobiet i fizycznie niemożliwym jest aby każdy sobie kogoś znalazł? Ot kolejny n------k tylko działający na wyższe funkcje mózgu.
  • Odpowiedz
No, ale co mamy zrobić gdy obecnie 20% facetów posuwa 80% lasek?


@cello: a serio tak Ci zal tych lasek, ktore ida do lozka z pierwszym lepszym casanova, a ten je zaraz zostawi?
Nie wolalbys zając się chocby tymi pozostalymi 20%, ktore moze sa jednak bardziej wartosciowe i nie leca na takich donżuanów?
Pomijając juz kwestie calkim bzdurnych statystyk, chyba ze to 20% marzacych o przeleceniu dowolnej laski i 80%
  • Odpowiedz