Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirko, za dwie godziny mam rozmowę kwalifikacyjną. Strasznie zależy mi na tej pracy więc trzymajcie kciuki mocno, żebym nie zrobiła z siebie kretynki ze stresu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#bojesie #pracbaza #dziendobry
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cebulski: Z benzodiazepiną jest ten problem, że otępia, a na rozmowie kwalifikacyjnej zazwyczaj trzeba być maksymalnie sprawnym psychicznie. W sytuacji stresowej w wielu przypadkach niekorzystny wpływ na nasze samopoczucie przed i w trakcie np. rozmowy kwalifikacyjnej wywiera działanie adrenaliny i noradrenaliny powodując wzrost ciśnienia, akcji serca i problemy ze spokojnym oddychaniem. Efektem tego jest drżenie rąk, załamywanie głosu, problem z wypowiadaniem się i ogólne poczucie strachu jakby od tego miało
  • Odpowiedz
@kwiati: Cieszę sie twoim szczęściem ale dalej nie wiem co to za praca a ciekaw jestem, stanowisko jakieś w ikei ? Sprzątacza kibli w centrum handlowym ? Sekretarka ? Prezes w koro ? Dyrektor jakiś ? Ordynator szpitala ? Czy zwykły hydraulik ?

  • Odpowiedz
  • 1
@kwiati do mnie ma rekruter zadzwonić koło 14. Czuję, że będzie chciał żebym pracował u nich ale się waham.
No i gratuluję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz