Wpis z mikrobloga

@chuckmls: daj spokój xD on to się tak w to wkręcił, że nie długo posądzi chyba siebie o walenie w dupę xD. Jak już na czerniewicza jedzie, który imo jest naturalem to ja nawet nie xD
Jak już na czerniewicza jedzie, który imo jest naturalem to ja nawet nie xD

No i z jednej strony cisniecie chlopa, ze stara sie uswiadamiac ludzi, a z drugiej smiejecie sie z naiwniakow pokroju @brtk122.
@jabulani: @wowowo: @Karoleer: @multikonto75: @bart0sz: ej cumple, powiedziałem imo (in my opinion), bo się na tym aż tak nie znam, natomiast nie ma januszowego bęca, cycków itd. Co do naiwności, to nie nazwałbym tego tak, bo mam w dupie, czy ktoś kłuje dupę, czy nie i jest mi to obojętne. Ale generalnie możecie podzielić się tym, po czym poznać, że czerniewicz nie jest naturalem, bo w sumie
@brtk122: ale zaraz, to jak ktoś jest na koksie to ma cycki i bęben? nie da się być na koksie i mieć estetyczną sylwetkę? no nieźle xD

wystarczy trochę mieć rozumu żeby wiedzieć o tym czy czerniewicz coś brał czy nie. jak jeszcze jesteś newbie siłowniany to czerniewicz na sfd pytał się o cykle, o winstrol itd

p.s no nie wiem czy istnieje jakiś ifbb pro co nic nie brał (
@brtk122: Przeciez ten Mariusz sam pisal o swoim cyklu, jesli dobrze pamietam to na sfd. I pytal jakie dawki sa bezpieczne czy cos tam.
No ale zreszta jesli wygrywal zawody gdzie wszyscy jada na grubym koksie to Ci sie lampka nie zapla ze moze jest cos nie tak?