Wpis z mikrobloga

@PaNaTypa: buehehe, wrocławskie MPK, smród, bród i ubóstwo, sporo kierowców to mentalne ameby potrafiące bez zastanowienia wjechać na przejazd kolejowy autobusem pełnym ludzi (jak jebnie pociąg to będzie wina dróżnika przecież) - śmieszek wstydu nie ma (,)
@luzny_lori: Korzystałem z MPK w kilkunastu miastach w Polsce już, Wrocław zdecydowanie wygrywa pod względem punktualności (mimo opóźnień jak wszędzie) i rozplanowania przystanków. Przecież z Psiego Pola na Bielany da się dostać z jedną przesiadką (a to całe miasto wszerz i jeszcze kawał za nie). A na przykład mieszkając w Warszawie na Mokotowie (czyli wcale nie miejskie zadupie) z plaży przy moście Poniatowskiego (czyli "centrum" rozrywkowego w plenerze w wakacje) powrót
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@justbreathe: Wiesz jak to jest z narzekaniem. Naturalnym jest, że najbardziej narzeka się na to z czym ma się największą styczność, z czym się najwięcej obcuje itp. To jest naturalny efekt poznawczy, to nic niezwykłego, że rzeczy, z którymi się nie stykamy często mamy skłonność idealizować, a rzeczy, z którymi się stykamy na co dzień nas drażnią.

A poza tym sadzę, że lepiej, że fanpage prowadzi im mirek, niż jakiś sztywny
@mars83: Jak to pisał Leszke-śmieszke

co mam robić nie wiem


( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A tak na poważnie, trzeba będzie mocniej poorać MPK tutaj, skoro są wśród nas. Wołam @mroz3 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
Nie, bo ja ich tutaj przecież oram. Sam do siebie na mirko bym nie pisał, dajcie #!$%@? spokój ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@wiedro: prosze CIe to przykrywka, już od dawna wiadomix, że to Ty Tom ( )