Wpis z mikrobloga

@czarnyzawias: Na ulicy kupa na kazimierzu jest jeszcze buttercut mają w tygodniu walk iny ale trzeba często przyjść godzinę przd otwarciem żeby nie stać potem w kolejce kolejnych paru godzin. Ale w sumie czekanie w kolejce jest spoks, jest play, jest jakiś fliper, jest lodówka z darmowym piwkiem, darmowa kawa, jakieś johny lemony czy inne hipsterskie napoje i jakieś whisky lub rum. Więc jak masz parę godzin to można się obciąć
@czarnyzawias: rezerwacja online jest do ich drugiego salonu w hotelu forum i tam faktycznie umawiasz się na konkretną godzinkę wchodzisz wychodzisz raz dwa tyle, że terminy z tego co kojarzę też długie i tam już piwka darmowego chyba też nie ma(w końcu nie ma kolejek). Ja zawsze robię tak, że idę oddać krew z rana, biorę wolnę z tego tytłu, przychodzę z godzinkę przed otwarciem, zazwyczaj już ktoś jest czekam tą
@LB55: Umówiłem się u nich online na jutro bo był wolny termin a chciałem załatwić to do piątku ;-)
Przekonałeś mnie, jak mi się spodoba to następnym razem z czystej ciekawości wybiorę się do "kolejki"