Wpis z mikrobloga

@fireman2: a jak lubi się malować i dobrze jej to wychodzi to do takich cieni możesz kupić coś do konturowania np. zestaw z make up revolution iconic light and contour pro. xD
@where_is_jessica_hyde: czy on musi wiedzieć do czego to służy? Z tego co op pisze i sam fakt ze chce kupić swojej kobiecie jakieś kosmetyki świadczy o tym, ze dziewczyna się maluje i umie to robić wiec będzie wiedziała do czego to służy. Zreszta zawsze można zapytać panią która jest do dyspozycji klientów w każdej drogerii co to jest/do czego to służy.
@fireman2: Kup jej paletkę cieni Naked. Jest ich kilka, więc popros pania w sklepie,zeby Ci pokazala i wybierz już sam. Jeśli chodzi o reszte kosmetykow, naprawde dobrej jakosci, to celuj w marke MAC (masz tam wszystko od cieni, poprzez szminki, podklady, pudry itd.) gwarantuje Ci, ze dziewczyna bedzie bardzo, bardzo zadowolona. Ewentualnie możesz też pomyśleć o jakimś fajnym zestawie porządnych pedzli do makijazu, w douglasie czy sephorze jest ich sporo, więc
@fireman2: Ja kupiłem swojemu różowemu zestaw do robienia paznokci hybrydowych za 250 zł. Mówiła że fajne i się przyda, jest tylko jeden kolor w zestawie więc różowy będzie musiał kupić sobie taki jaki i nie będzie problemu że nie trafiłem albo nie słuchałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) może to jest jakiś pomysł
@co_ja_tu_robie: hahaha wiadomo, wykop peel. U mnie sytuacja jest jasna - sama chciała bo kiedyś wspominała o tym. A zestaw sprawdzony bo znajoma kosmetyczka ma taki sam u siebie w "salonie". Poczekaj do końca tygodnia i jak nie wymyślisz nic lepszego to kup przez neta jako prezent awaryjny, jak się różowemu nie spodoba to możesz zawsze odesłać bo przez neta masz te 10 dni na zwrot #protip