Wpis z mikrobloga

@Adams_GA co Ty w ogóle p--------z? Ovrońca był na takiej szybkości, że śmiało mógł zabrać tą piłkę, chwile z nią pobiec i wybić gdziekolwiek, ale wyprzedził atakującego i podał wślizgiem do bramkarza.
  • Odpowiedz
słusznej porażki.


@zajelimilogin: k---a, były szef kolegium sędziów i sędzia międzynarodowy mówi że nie można było podyktować wolnego pośredniego, ale jakiś wykopek wie lepiej oczywiście xD
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Mimo, że "Arka Gdynia ..." wy już wiecie co, to absolutnie nie było mowy tu o celowym podaniu. Ba! Przepisy wyraźnie mówią, że do takiego rzutu wolnego może dojść jedynie w przypadku ewidentnego, celowego podania.
  • Odpowiedz
@Adams_GA: a jutro?
Ej, a w ogóle teraz tak serio pytam i zmieniając temat, Ty jako kibic Arki nie uważasz, że macie mega do d--y skład nawet na tle innych ekstraklasowych zespołów?
  • Odpowiedz
@Adams_GA: moim zdaniem (wiem, że możesz napisać, że nic Cie to nie obchodzi) macie obok Łęcznej najgorszą personalnie drużynę w lidzę, zespół zespołem, zgranie zgraniem, ale przy takich kalekach jak Zjawiński, Abott czy Sobieraj tabeli nie oszukasz w dłuższej perspektywie...
  • Odpowiedz
@first: nie obchodzi mnie Twoje zdanie, szczególnie że chyba nie oglądasz Arki zbyt często. Abbott jest mega pracującym zawodnikiem, on haruje za trzech z przodu i kwestią czasu jest jak dojdzie do formy. Wystarczy popatrzeć jak schudł nawet od czasów gry w Zawiszy gdzie był królem strzelców I ligi. Poza tym wraca po długiej kontuzji, ale jestem przekonany że do formy dojdzie. Z kolei Sobieraj jest naprawdę bardzo dobrym obrońcą,
  • Odpowiedz
w lidze.

@Adams_GA:
no właśnie na I-ligę to są niezłe grajki. Jakim cudem Marcjanik jest najlepszym młodym obrońcą w Ekstraklasie skoro w 5 sekund przyszli mi do głowy Kędziora czy Bednarek z Lecha, Jach z Zagłębia czy nawet Diaw z Kielc. Lider Łukasiewicz, nie no zadławiłem się naprawdę, w tej lidze jest z 15, jak nie więcej lepszych od niego defensywnych pomocników, to już o czymś świadczy
  • Odpowiedz
  • 0
@first oglądam wszystkie bo taka mam pracę i dalej twierdzę że Marcjanik jest lepszy od bednarka czy Jacha. A co do Lukasiewicza możesz rzucić ze nawet 3648 jest od niego lepszych ale zwyczajnie to nieprawda i statystyki instat które co tydzień przeglądam mówią co innego
  • Odpowiedz
  • 0
@jejfan1 bo Arka w przeciwieństwie do Termalici która nie grała od maja miała 7 dni urlopów między końcem 1.ligi a startem przygotowań do ekstraklasy o różnicy w budżecie nie wspominam nawet. Poza tym w Arce są problemy z trenerem
  • Odpowiedz