Wpis z mikrobloga

@Adams_GA: najlepsze jest to, że masz w dupie co inni powiedzą itp. Bo Ty znasz swoją prawdę i tyle :D i jeszcze ktoś tak powiedział jak ty myślisz i już dla Ciebie to zamknięta sprawa.
A ja mam to w dupie, ale dla mnie nie był to do końca wslizg rozpaczy a po drugie bramkarz mógł to zrobić inaczej
  • Odpowiedz
  • 2
@Maciek92 nie mam w dupie tylko dla mnie sprawa jest oczywista co potwierdził ktoś kto z sedziowaniem ma coś wspólnego w przeciwieństwie do was.

Więc po co mam dyskutować z kimś kto nie ma pojęcia o czym mówi?
  • Odpowiedz
  • 1
@rudog to tak jakbym powiedział że mandat który dostałeś jest może i nielegalny w świetle prawa ale sprowokowales go tym że prowadziles samochód
  • Odpowiedz
@janusz-lece:

wslizg rozpaczy, ale bramkarz miał mnóstwo czasu, żeby przyjąć albo wybić. Decyzja prawidłowa. Bezmyślność bramkarz, chciał przycwaniakować.


Bardzo nie lubię, gdy zamiast odwoływać się do przepisów i interpretacji, ktoś pieprzy od rzeczy. Nie ma znaczenia, ile bramkarz ma czasu, ważny jest zamysł. A to nie było rozmyślne podanie, decyzja sędziego błędna.

Żeby nie było, Arka Gdynia... wiadomo co.
  • Odpowiedz
  • 1
@zajelimilogin jak dla mnie noga i sylwetka wygląda jakby robił wslizg który ma polecieć gdziekolwiek. Gdyby przyjąć to o czym mówisz to znaczy że Socha jest najlepszym obrońcą ma świecie nie dość że w ostatniej chwili cudem zabrał piłkę to jeszcze zrobił to tak że celowo podał tam gdzie chciał
  • Odpowiedz