Wpis z mikrobloga

Mirki, jakiego dostawce polecacie do około 20/30 stron internetowych? Na razie są to nieduże strony, być może z czasem będa większe. Czy brać zwykły hosting czy może serwer wirtualny?
Kiedyś pracowałem w firmie która korzystała z kei.pl. Wydawali się okej, ale jestem otwarty na innych dostawców.
#hosting
  • 7
  • Odpowiedz
@a0d1r0e1m0: moje pojęcie ogranicza się do podpinania domen, ustawiania przekierowan, jakichś prostych operacji na phpmyadmin etc. nie jestem administratorem. zerkne na Twoje propozycje, dzieki
  • Odpowiedz
@a0d1r0e1m0: kei.pl oferuje zarowno hostingi jak i serwery wirtualne (rowniez dedykowane, ale sadze ze to na pewno nie dla mnie). Czy dla moich potrzeb lepszy hosting czy wirtualny?
  • Odpowiedz
Czy dla moich potrzeb lepszy hosting czy wirtualny?


@nolnejm: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trochę dziwne pytanie. Serwery dedykowane również w kei są zarządzane to zależy jakie strony masz do hostowania. 20/30 stron ale jakich? CMS, statyczne? Bo to dość spore liczby jak na wirtualny hosting :)
  • Odpowiedz
@a0d1r0e1m0: Na razie będzie z 6 wordpressowych generujących nieduży ruch, myślę jednak przyszłościowo i z czasem będzie ich więcej. Pytanie być może dziwne z tego powodu, że chyba nie do końca łapie róznice między serwerem wirtualnym a hostingiem.
  • Odpowiedz