Wpis z mikrobloga

Mirki polećcie jakąś fajną grę planszową tak do 100zł na prezent :)
Ważne by w grę dało się grać jakoś sensownie w 2 osoby, bo głównie będą w nią grali mój brat z dziewczyną.
Żeby im się szybko nie znudziło :)

#grybezpradu #gryplanszowe
  • 12
  • Odpowiedz
@Enjooy:

polećcie jakąś fajną grę


Jedni lubią brukselkę inni nienawidzą, jedni słuchają disco, a inni tylko klasycznej, trudno o coś fajnego dla wszystkich.

Polecając tak w ciemno z d. to Patchwork
  • Odpowiedz
@antros: Jestem tego świadomy, że każdy lubi co innego, ale jak dostanę pare propozycji to wybiorę coś co podejrzewam, że im się spodoba :)
  • Odpowiedz
@Enjooy: nasze top 4 w 2 osoby:
1. Smallworld
2. Seasons
3. Osadnicy narodziny imprerium
4. Tekenoko!
kolejność przypadkowa, nie jestem w stanie się zdecydować, która najlepsza, bo wszystkie są suuper. Smallworld jest teraz w cdp za 105 z wysyłką, takenoko jeszcze taniej w znaku z kodem creditagricole35, cała reszta dunno
  • Odpowiedz
  • 0
@iniacz potwory na dwie osoby sa slabe

@Enjooy Small World, ale to ok 122 plus przesyłka, ponoć spoko. Polecany jest tez Patchwork, choć nie grałam. Aktualnie gramy na dwie osoby w Kolejke i Uno. Splendor mnie nie przekonal, ale ponoć jest ok i jeszcze Maly Książę jest taki całkiem w porządku.
  • Odpowiedz
@Enjooy: ja właśnie kolejny raz przesł#!$%@?ę opis gry w patchwork, bo to pewnie będzie następna pozycja, zwłaszcza że stacjonarnie. lub z przesyłką za free kosztuje już niewiele ponad 50zł, zamiast ponad 70 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz