Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, jestem już około 1,5 miesiąca po rozstaniu i w sumie chciałoby się poznać kogoś nowego, tylko że nie wiem czemu ale po tym rozstaniu i zbieraniu się z tego ujowego stanu, trudno jest mi ot zebrać się i pogadać z np znaną z widzenia dziewczyną z roku, albo po prostu z nieznaną mi osobą, gdzie właśnie przed związkiem i w najlepszych momentach jego nie było mi to straszne. Jak sobie z czymś takim radziliście? Gdy widzieliście osobę która wam się podoba, ale w gruncie rzeczy to jakiś wewnętrzny strach przed #!$%@? pierwszego wrażenia, sprawiał że unikaliście kontaktu?

czy to ten słynny #stulejacontent

#anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mireczki, jestem już około 1,5 mies...
źródło: comment_u5hRawh6LJdbZpJ19kB6qZujAmrZidZl.jpg
  • 3
trudno jest mi ot zebrać się i pogadać z np znaną z widzenia dziewczyną z roku, albo po prostu z nieznaną mi osobą, gdzie właśnie przed związkiem i w najlepszych momentach jego nie było mi to straszne.


@AnonimoweMirkoWyznania: sam sobie właśnie odpowiedziałeś. Wszystko siedzi w głowie niestety. Poza tym jakie pierwsze wrażenie, skoro już znasz tę osobę? Nie myśl w kategoriach związku, kobiety to wyłapują i czują się osaczone, więc Cię