Wpis z mikrobloga

@marcindg: Ja długi czas nie wiedziałam, ale w końcu się zainteresowałam, nawet obejrzałam jakiś filmik z Japonii. Nie do końca zrozumiałam jego fenomen, ale wiedziałam mniej-więcej kto to. Ale o tym, że ma kanał Zapytaj Beczkę dowiedziałam się dopiero wczoraj XD
  • Odpowiedz
@marcindg: trzeba być jaskiniowcem żeby go nie znać nie korzystającym z yt. Przecież ten koleś, mimo iż go nie cierpię i nie oglądam, jest wspominany wszędzie od kilku lat.
Ciemnotą się chwalić?
  • Odpowiedz
@Croudflup: No tak, bo mieć dostęp do internetu oznacza oglądać na jutubie jakichś zakichanych gości. Wyobraź sobie, że niektórzy tam wchodzą po to by ustawić sobie jakąś muzyczną playlistę lub pooglądać tematyczne filmiki na jakiś konkretny temat, a nie głupoty. Ale to chyba jednak różnica wieku i w tym inne priorytety życiowe biją po oczach. Z wiekiem jednak przechodzi człowiekowi marnowanie czasu na rzecz obowiązków.
  • Odpowiedz
@marcindg: o tym gościu podobnie jak o jakimś wonziu dowiedziałem się z wykopu i to dopiero w tym roku, serio ktoś ogląda takie pierdoły mając > 20 lat?
  • Odpowiedz
  • 0
@PyraPrzeznaczenia
"#!$%@?" nazwał to autor, ja go tylko zacytowałem. Dla mnie to tylko/aż głupota.
Kiedyś niewiedza była powodem do wstydu. W dzisiejszych czasach jest czymś normalnym, a jak widać powyżej chwalebnym. "Hej kto nie wie kto to Gonciarz daje plusa". Jeb, 1000 mirkow zamiast sprawdzić w googlach, zaczyna się wspierać w swojej niewiedzy.

chwalenie się swoją niewiedzą w jakimś ważnym temacie np. w czymś, co każdy powinien wiedzieć ze szkoły.

Pytanie co
  • Odpowiedz
@footix: Każdy ze szkoły powinien wiedzieć np. o kolejności wykonywania działań. Nie da się wyznaczyć granicy wiadomości znanych ze szkoły, ale nieznanie Gonciarza nie jest nawet w minimalnym stopniu złe, bo to tylko jakiś youtuber.
Może ktoś interesuje się gotowaniem i ogląda na youtube filmiki związane z kulinariami, może ktoś zajmuje się grafiką, może ktoś lubi szydełkować. I naprawdę jeśli ktoś nie zna Gonciarza nie ma się czego wstydzić. Jeśli widzi
  • Odpowiedz