Wpis z mikrobloga

  • 2275
Ten kto nie wie, kto to jest #gonciarz daje plusa. No chyba że ja taki #!$%@? jestem i powinienem wiedzieć.
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@PyraPrzeznaczenia
Przecież ja nigdzie nie napisałem, że trzeba znać Gonciarza. To jest indywidualna sprawa i nie ma w tym nic dziwnego. Dziwne jest szczycenie się tym.

Jeśli widzi jego nazwisko i nie ma ochoty sprawdzać kim on jest to niech nie sprawdza, nie ma w tym niczego złego.

Tak prawda, ale ogłaszanie tego światu i zrzeszenie się wokoło tej niewiedzy normalnym nie jest.
  • Odpowiedz
@marcindg: Lol, to oburzenie w komentarzach xD Jakim prawem nie wiesz kto to jest Gonciarz i jeszcze się z tym obnosisz, masz Ty RiGCz? Pytam, człowieku, dumny jesteś z siebie? Internetowy ignorancie, zgnijesz w sztumie, fani Gonciarza powybijają Ci okna w domu i zgwałcą kota, tylko najpierw odrobią lekcje na poniedziałek XDD
  • Odpowiedz
@marcindg: No i kolejny tag na czarnolisto, jak macie takie żale o to co robi to napiszcie do niego we własnym zakresie bo bojkot na portalu ze śmiesznymi obrazkami nic nie wniesie, a mnie osobiście widok jego mordy albo tekstu z nim związanego za każdym razem jak wchodzę na gorące doprowadza już do szału.
  • Odpowiedz