Wpis z mikrobloga

@anezka: 1. Musiał się pochwalić tym zaszczytnym, najlepszym kierunkiem.
2. Szukanie partnerki przez spotted jest co najmniej dziwne. Ale może to ja jestem tradycjonalistką i nie zamawiam ludzi na ważne wydarzenia w internecie.
@Siaa: 1. może napisał to specjalnie bo uznał, że będzie to zabawne albo szuka jakiejś dziewczyny z prawa tam zawsze jest rzesza studentów i większość się nawet nie zna 2. wielu ludzi teraz tak robi i nie ma w tym niczego złego zwłaszcza, że to spotted jakiejś uczelni. dalej nie widzę w tym żenady.
@anezka: Ja widzę żenadę, bo teraz ludzie nawet partnerów "na wyjście" załatwiają w internecie zamiast poznawać nowych ludzi, wysilić się, podejść do jakiejś dziewczyny, chłopaka itp. Chyba wolałabym iść sama niż iść z kimkolwiek, żeby tylko pokazać, że mam z kim iść. O tyle dobrze, że napisał, że ten bal jest za jakiś czas, to może jakaś niewiasta się zgłosi i się poznają przed wyjściem. Czasem są ogłoszenia na jutro, na
@Siaa: to już zależy od człowieka. dla ciebie to problem a dla innych szansa bo próbują rozwiązać swój problem. masz rację, że takie szybkie koty w worku są podejrzane ale jeśli obie strony się zgadzają i co więcej się polubią to nic się nie dzieje złego bo to tylko bal, który się skończy a oni nie będą na nim sami :3