Wpis z mikrobloga

macie jakies polecane bazy


@sezonowiec1: kup gliceryne, glikol biomus.
Do tego na edymie kup aromaty np TPA, flavour do tego buteleczki i robisz sobie palenie.
Jezeli chcesz nikotynowa to musisz kupic baze nikotynowa tez edym
bio-med


@pandapl: *biomus
z aromatami z e-dym ostatnio były jakieś jaja dlatego e-plyny.pl wydają się pewniejsze.
Ogólnie wydatek na początku jest spory ale ogólnie wychodzi mniej za butelkę + masz możliwość mieszania pod siebie (zawartość nikotyny, stężenie glikol/gliceryna, smaki jakie ci się podobają).
A później tylko dokupujesz aromaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bialy_Mis: Co nie zmienia faktu ze jest duzy i olejek mu schodzi strasznie szybko, czyli taki ruski czolg :D
@pandapl: To na edymie mozna jeszcze zamawiac? Myslalem ze wszystko zamkneli i szukalem stacjonarnie :p
@Bialy_Mis: Okej, to ogarniam tylko nie wiedzialem czym sie roznia bazy, maja rozne zawartosci gliceryny i glikolu a mi w sumie wystarczy zeby sie palilo i smakowalo :D i bylo taniej niz 5.8zl za 15ml
@pandapl: na e-płynach już nie ma tych najfajnieszych tpa (strawberry ripe, black currant) :(
na próbę wziąłem z AromaFarm (mają spory wybór tpa i capelli) parę aromatów, ale coś mi zamówienia nie zarejestrowało u nich, a kasa zeszła z konta przez przelewy24, czekam na odpowiedź od nich, mam nadzieję, że nie puszczą brzydkiego bąka. zamówiłem jeszcze z uk z chefs flavours (mają chyba z milion roznych aromatów roznych marek) sobie po