Wpis z mikrobloga

@loczyn: Pierdyliard razy to samo i umysłowa patologia po raz kolejny raz z kretyńskim komentarzem to wrzuca! Polowa Łodzi to by było jakieś 350 tys. ludzi, to by było nadal jedno w większych Polskich miast Uważasz tylu w Łodzi za patologie?
  • Odpowiedz
Polowa Łodzi to by było jakieś 350 tys. ludzi, to by było nadal jedno w większych Polskich miast Uważasz tylu w Łodzi za patologie?


@Sepzpietryny: Dobra przesadziłem z połową.
Ale 1/3...
  • Odpowiedz
@loczyn dobra, sprowokowales mnie

"Ja się nie dziwie tym rodzicom, którzy mieszkaja w Łodzi, że oni zabijaja swoje dzieci, tak samo bym zrobil na ich miejscu, nie skazalbym moich dzieci na mieszkanie w tym miescie...


#czarnyhumor
  • Odpowiedz
Nie pochodzisz, po komentarzach widać że nie masz pojęcia o tym mieście!


@Sepzpietryny: xD
Urodziłem się tam, mieszkałem od urodzenia 25 lat i uciekłem daleko z tego miasta brudu, szarego koloru i smutnych ludzi bez ambicji.
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny gdybys przeanalizowal moje wpisy i zauwazyl ze sa znaki cudzyslowia, to bys sie kapnal ze jestem wielkim fanem Łodzi, a ten post jest pokretna krytyka wypominania o tragediach które sie dzieją w Lodzi i patrzenia na to miasto przez ich pryzmat. Ale nie, lepiej upraszczac.
  • Odpowiedz
Czy raczej zawsze chciałeś tam mieszkać


@Sepzpietryny: Mieszkałem i wyjechałem, a Ty piszesz, że zawsze chciałem tam mieszkać. Super logika bulwo.

ale takich jak ty bez wykształcenia i wiecznie sfrustrowanych potrafiących tylko narzekać nie bardzo chcieli gdziekolwiek zatrudnić?

Chcieli, ale gówno zarobki, gówno roboty, gówno projekty, szare budynki, szare niebo, szare drzewa, smutni ludzie, sfrustrowani którzy muszą obrażać innych od: "bez wykształcenia i wiecznie sfrustrowanych"
Przez takich ludzi jak ty
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny bo z traumy wychodzi się zartujac z tych tragedii, tylko tak można sobie z nimi poradzić.

Uniwersalny wzor na wychodzenie z traumy - smiech bo umarlym juz nie pomozemy.

A tego monologu nigdy nie mowilem ze sceny, tylko tata sie smial i zrozumial ten zart.
  • Odpowiedz
Jezu, ile ty energii tracisz na hejtowanie Łodzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SurowyOjciec: Ja nie tracę energii, ja ją zyskuję. Karmię się tym :)

Jakby Ci było gdzieś tam dobrze nie tracił byś czasu na takie pierdoły.

No tak, bo powinienem w pracy siedzieć, albo
  • Odpowiedz
@loczyn ale tak na serio, straszna sprawa. Też sobie poradzić z tym nie mogę. Dobrze jak ich spotka kara. A tak jak pisalem, nie przywrócimy zycia, kazde miasto w Polsce ma problemy. Nie tylko Łódź
  • Odpowiedz