Wpis z mikrobloga

@Kapitalis: Człowieku, ja nawet na karachan nie wchodzę, a #pizzagate jest w google trends na 1 miejscu (albo przynajmniej była przez długi czas), czy to dziwne, że ktoś zarejestrował się akurat wtedy?

Ja wam mogę podać konta anonków, bo zawsze założą jakiś nick związany z czanami. A tutaj nie ma żadnego odniesienia do szą. I po raz kolejny mówię, sram na karachan, lurkuję jedynie vi.
@Kapitalis: Nie porównuj vi do kara proszę. Kara to gówno dla krawędziowych podwieków, każdy by tam na siebie doniósł żeby się przypodobać moderacji, większość siedzi tam ledwo ze dwa lata maksymalnie. Starocioty dawno poszły. Kara jest bardziej popularne od Vi tylko dlatego, że Zalgo #!$%@?ł zabezpieczenia no i jak Seba z Matim przez nie przejdą to "woow, jesteśmy w elicie internetów". Nie na tym polegają chany.
@Foliarz no #!$%@? adrian sitko będzie mi tu płakał hurr peperepe #!$%@? durr xD #!$%@? to ty byłeś przez kilka lat i teraz ze swoimi foliarskimi pizzami, ale najbardziej #!$%@? to byla chyba dyrekcja lotniska
also w Uważam Rze z grudnia cała strona a4 w pizzagate. jakos sie przebija ta sprawa, nie jest potrzebny zmasowany spam anonow do tego, zeby jacys swiezacy tu przyplyneli
@peperepe: Widzisz od innych anonów na wykopie różnisz się tym, że wszędzie musisz do mnie pisać po nazwisku, taki jesteś krawędziowy. Wrzuć jeszcze fotki i w ogóle. A potem licz się z banem.
Po #!$%@? ci to?
@Foliarz: daj spokoj, cala deska akap to pomylka :D
i nie mowimy przeciez o rewolucyjno-zbrojnym potencjalem serwisu konstytucja.pis i pl.#!$%@?, po prostu jakos lepiej sie lurkuje kara. co nazimoderacja to jednak nazimoderacja

a partia libertarianska je gowno, tu nawet nie bylo czego niszczyc xD
@peperepe:
Also ja #!$%@?ący? Gdyby nie ja nie mielibyście ani inby z lotniskiem, ale ostatniej z ruchaniem psa przez Libertarian, ani kompromitacji wibowit i innych rzeczy. No ale - zna moje naziwsko, pokaże kumplom jaki jest hardkorowy! Taki wygląd twój, elo.
@Foliarz

>#!$%@? się na atencje

>hurr no ale dlaczego mnie rozpoznajesz durr


#!$%@?, dla mnie nie jesteś foliarz, tylko adrian sitko, wiem kto #!$%@? stoi za tym loginem i wiem że jest to parodia człowieka, czego ty nie rozumiesz?
@Foliarz: na jakim etapie postepowanie sadowe?
jak ci przybija over 9000k do zwrotu to #!$%@? gdzies do ue, gdzie mozna oglosic upadlosc konsumencka bez kwestii uznaniowosci sadu. najlepiej uk o ile nie wyjda z unii

@peperepe juz wiemy, ze posiadles wiedze tajemna odnosnie tego kto stoi za foliarzem, mozesz przestac, gratulujemy
@Kapitalis, testo wszedl do mainstreamu, to zaden wyznacznik przynaleznosci do homoseksualnych bojowek spod znaku karalucha
@peperepe: Nie rozumiem kilku spraw:
- po #!$%@? używasz Androida, skoro to gówno?
- dlaczego inne anony, w tym ekstremalne starocioty od eris potrafią zrozumieć, że siedzę na wykopie
- co cię obchodzi dyrekcja lotniska? przecież anon znaczy chaos
- komu imponujesz, że napiszesz jak się nazywam, skoro 90% anonów lurkujących wykop wie o tym?
- dlaczego nie pójdziesz sobie na swój domek na drzewie?
- dlaczego nazywasz mnie parodią człowieka,
@Foliarz o czym ty dziecko #!$%@?, gdyby nie ty nie mielibyśmy inby xD przestan sie zachowywać jak gimbusy z kara, bo w normalnym świecie nie ma żadnej inby tylko jest beka z debila który nie umie nawet przerzucać bagażu czy co ty tam robiłeś. Nie wiem o jakich krawędziach i kumplach piszesz, nie lurkuje ponad dwa lata, możesz swoje implikacje zakopać za domem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@peperepe: Od 70 dni nie brałem. Powiem ci, do czego piję, ilekroć pojawia się temat chanów to jesteś pierwszy ze swoimi gimbusiarskimi teoriami, rzuczasz naziwskami itd. - nikomu to nie imponuje. Dorośnij.

Pozdrawiam. A piątek, jak przystało na socjopatę, spędzam z dala od ludzi, udaję że jestem chory by jakiś podczłowiek mnie nie wyrwał na hehepiwko. Ja rozumiem, co cię tak mogło #!$%@?ć w tej mojej działalności na wykopie, ten szum