Wpis z mikrobloga

Możecie coś polecić z tvbox? Szukam urządzenia, na którym mogę zainstalować libreelec. Podobno musi posiadać reset. (chyb że coś źle zrozumiałem z eng).
Czy ktoś z posiada takie coś i wypowie się jak to działa? Z tego co poszukałem to libreelec lepiej się sprawuje od androida. Sprzęt tylko pod kodi.
#tvbox #kodi
  • 13
@Kokos: brakuje tylko HTPC :D. Malina odpada. Miałem dwójkę i przyznam, że przygoda nieudana. Ciekawi mnie Odroid C2 ale podobno słabe wsparcie (procesor oparty na 905, a większość z tv boxów taki posiada a cenowo odstaje).
@manikcs to właśnie mój fawory ale nie miałem pewności czy libre na tym działa. Czy filmy z zewnętrznego dysku czy puszczone po sieci działają poprawnie (FHD, dźwięk 5.1 DTS)?
@anthoris: niedawno kupiłem na #banggood w promocji Cooleme mb1 za 135 zł. Klon innych urządzeń opartych na s905x. Libreelec wrzuciłem na kartę pamięci i działa jak złoto. W exodusie z podpiętym real debrid materiały fhd z wysokim bitratem (pliki po kilkanaście GB) odtwarzają się bez najmniejszych problemów, więc i z zewnętrznego dysku powinny tak samo śmigać.
@malamute: o pi3 się nie wypowiem, bo nie miałem. Posiadałem pi2 i uznaję to jako ciekawostkę a nie sprzęt codziennego użytku. C2 gdyby miało takie same wsparcie to byłby ciekawie. A95x raczej będzie. Xiaomi Mi box jednak cenowo odstrasza skutecznie.