Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy i Mirabelki spod #ubierajsiezwykopem

Wiedzieliście, że gdyby nie hawajskie koszule, to idea tzw. luźnych piątków, podczas których pracownicy na co dzień zobowiązani do noszenia garniturów otrzymali możliwość założenia przed weekendem czegoś luźniejszego, mogłaby w ogóle nie powstać? Historię tego zjawiska, jak i moją interpretację półformalnych zestawów na casual friday znajdziecie pod tym linkiem:

http://secondhanddandy.pl/2016/12/smart-casual-friday-konkurs.html

Przy końcu wpisu czeka na Was konkurs, w którym mam do rozdania dwa trzystuzłotowe vouchery do wykorzystania w sklepach Wólczanka. Przy dobrych promocyjnych wiatrach mozna za to kupić dwie koszule z droższej linii, albo cztery z tańszej, więc całkiem atrakcyjna jest to opcja. #rozowepaski także mile widziane w charakterze uczestników, bo marka ma tez ofertę skierowaną do nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ubierajsiezuszatym #menswear #modameska #konkurs #klasycznaelegancja #ciekawostki
UszatyBloger - Czołem Mircy i Mirabelki spod #ubierajsiezwykopem 

Wiedzieliście, ż...

źródło: comment_GIBVsIf5LsuG8ivLijQ9GZL7TsfTI8C3.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: Masz artykuł dlaczego to garnitur a nie T-Shirt jest uważany za coś oficjalnego? Mi osobiście człowiek w garniturze budzi bardziej odruch obronny niż zaufanie, tak samo sam garnitur jako ubranie kompletnie się nie podoba. Jeżeli sam mam założyć garnitur czuję że obrażam tym swoich gości/partnerów dlatego że udaję człowieka którym nie jestem, a na udawaniu stosunki międzyludzkie nie powinny polegać. Skąd się bierze take podejście i czy spotykasz się z
  • Odpowiedz
@ntdc @TrebuniTutek

Już se dajcie siana - wykopowe samce alfa zza klawiatury - z tymi oklepanymi tekstami. Przynajmniej da się u Dawida podpatrzyć jak można się fajnie ubrać w tym smutnym jak pi@#da kraju. Ode mnie jak zawsze plus.
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: hej, szczerze mowiac to nie wygladasz w tych ciuszkach najlepiej. generalnie nie wybieramy swojej fizjonomii etc. ale co moge doradzic to:
1. zgol ten kiepawy zarost, jest rzadki, nie wygladasz korzystnie. bez bedzie lepiej
2. po co ubierasz sie w ciuchy poskreslajace Twoja bardzo szczupla sylwetke, wygladasz jak anemik
3. zapodaj lepiej jakiegos t-shirta i jeansy
  • Odpowiedz
@plnk: co do jeansow sa rozne fasony, koszulka tez moze byc mniej lub bardziej dopasowana. ten piwniczanin an zdjeciu tez moglby ubrac sie w inne jeansy i koszulke i wygladalby lepiej
  • Odpowiedz