Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy i Mirabelki spod #ubierajsiezwykopem

Wiedzieliście, że gdyby nie hawajskie koszule, to idea tzw. luźnych piątków, podczas których pracownicy na co dzień zobowiązani do noszenia garniturów otrzymali możliwość założenia przed weekendem czegoś luźniejszego, mogłaby w ogóle nie powstać? Historię tego zjawiska, jak i moją interpretację półformalnych zestawów na casual friday znajdziecie pod tym linkiem:

http://secondhanddandy.pl/2016/12/smart-casual-friday-konkurs.html

Przy końcu wpisu czeka na Was konkurs, w którym mam do rozdania dwa trzystuzłotowe vouchery do wykorzystania w sklepach Wólczanka. Przy dobrych promocyjnych wiatrach mozna za to kupić dwie koszule z droższej linii, albo cztery z tańszej, więc całkiem atrakcyjna jest to opcja. #rozowepaski także mile widziane w charakterze uczestników, bo marka ma tez ofertę skierowaną do nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ubierajsiezuszatym #menswear #modameska #konkurs #klasycznaelegancja #ciekawostki
UszatyBloger - Czołem Mircy i Mirabelki spod #ubierajsiezwykopem 

Wiedzieliście, ż...

źródło: comment_GIBVsIf5LsuG8ivLijQ9GZL7TsfTI8C3.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@podbrodek:
Prawdziwe "pedalstwo", którym tak szafujesz to sytuacja gdzie facet boi się ubrać w coś innego niż bluzę z kapturem bo boi się ostracyzmu. Serio, słabo to świadczy o jego męskości - gdzie zniszczyć je może głupia marynarka. Swoich pradziadków też nazywasz pedałami jak patrzysz na rodzinne albumy?
Może jeszcze wojsko pedalskie bo mają fikuśnie mundury galowe?

@uirapuru
Naprawdę porównujesz się do ludzi zarabiających grube miliardy bo też chodzą
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: Cieszę się, że nie obowiązuje mnie żaden dress code tylko se mogę jak człowiek przyjść w normalnej koszulce i bluzie z kapturem. Ciepło, wygodnie i tanio. ʕʔ
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: nikt nie potrafil mi powiedziec a juz na wypoku pytalem - jaka jest zasada doboru kolorow do stroju? dlaczego jedno zestawienie pasuje jak ulal, a inne ani troche? nie pytam oczywiscie o styl, bo tutaj wiadomo ze nie ubiore pantofli do dresow, tylko o kolory.
od czego to zalezy i jak odkryc ten schemat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nikt nie potrafil mi powiedziec a juz na wypoku pytalem - jaka jest zasada doboru kolorow do stroju?


@instinCtoriginal: Bo to trudne pytanie. Nawet zupełne podstawy, czyli niełączenie brązu z czernią, czy niebieskiego z zielenią, można nagiąć i złamać, o ile ma się wyczucie. No i zwykle właśnie o nie chodzi. Umiejętność doboru kolorów i ich konkretnych odcieni przychodzi z czasem, gdy długo praktykujesz noszenie wielu różnokolorowych elementów. Czasem trafisz,
  • Odpowiedz
@Mroczny_Pyton: no wlasnie - fizyczne zestawienie daje pewnosc wiec mamy zdolnosc rozrozniania dobrych i zlych zestawien a wiec mozna to tez podpiac pod definicje. Chyba odkrylem braki w naszym rozwoju modowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) minie sporo lat zanim jakis geniusz opisze te zaleznosci -.^

Zaraz poczytam, dzieki :)
  • Odpowiedz