Wpis z mikrobloga

@4kroki: nie pasuje - nie dajesz (nie jest to skierowane bezpośredni do Ciebie mirku). Takie coś mi się podoba. Wolę to niż #!$%@? reklam do filmików i lokowanie produktu rodem z klanu czy innego #!$%@?. Później taka ytbowa gwiazdeczka poleca Ci #!$%@? jakieś CSGOWINKNIFE4FREE albo "podaj mi dane do karty kredytowej swoich starych a dam Ci 30zł". Jeśli ktoś czuje potrzebę to wpłaca i tyle :)
dom za milion, fura za 100 000, własna firma, internetowe biznesy, setki przesyłek od widzów, ale na wycieczki nie starcza i trzeba zakładać patronite i nawet nie dawać nic w zamian za progi... No chyba że dasz 500 zł miesięcznie, to wtedy przyjedzie do ciebie z kamerą xD

Taki mój mały ból dupy :)


@4kroki: Nie załważyłeś że se jaja robi ?
Nie żeby coś ale szafa to jeden z nielicznych
dom za milion, fura za 100 000, własna firma, internetowe biznesy, setki przesyłek od widzów, ale na wycieczki nie starcza i trzeba zakładać patronite i nawet nie dawać nic w zamian za progi


@4kroki: to nie Gonciarz ten lewak więc on może
xD
@PrawieJakBordo: Chyba nie do końca zrozumiałeś o co mi chodzi. Ja wiem, że część z tych ludzi dostaje hajs, tu się rozchodzi o to, w jaki sposób twórcy pozyskują dla siebie fundusze na dalszą działalność. W przypadku szafy założył tego patronaita, żeby ludzie mogli go wesprzeć przy podróżach. A taki przykładowo Wiśnia (jak już przy nim jesteśmy) to on sobie po prostu pracuje na tym YT i kręci hajs na małolatach,