Wpis z mikrobloga

Oglądałem Westworld na bieżąco i moim zdaniem ogromny szacunek dla HBO za reklamę.
Tyle osób uwierzyło HBO jaki ten serial jest dobry i przełomowy, a moim zdaniem ten serial był strasznie nudny i słaby aktorsko(jedynie oprócz Hopkinsa). Postacie są płytkie, jednowymiarowe, dialogi słabo napisane, a cały serial strasznie przewidywalny. Na biężąco czytałem reddita i w sumie nic mnie nie zaskoczyło, słabo tak wszystko dostać na tacy.
Nie rozumiem czemu HBO tyle wydało na reklamę takiego przeciętnego serialu, a dużo lepszy moim zdaniem #theleftovers tej samej stacji prawie nie był popularyzowany i mało kto go zna.
#seriale #hbo #westworld
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tang0: Bernard, Mib i Arnold to było wiadome po drugim odcinku. Dolores chyba trochę później, co jest labiryntem rzeczywiście nie wiedziałem do samego finału, ale to nie było jakieś super zaskoczenie, bardziej w stylu "ok".
Poczekamy na pierwszy odcinek drugiego sezonu tam pewnie będzie już wszystko wiadome o reszcie sezonu, póki co nie wiem.
  • Odpowiedz
@ThePawel: No tak, sposób noszenia kapelusza przez Williama zdradził MIB, a Ty to wyłapałeś. Oh wait, a może ktoś na reddicie wśród 200 tys postów o tym wspomniał a Ty po ostatnim odcinku uznałeś 'No tak, przecież od początku o tym wiedziałem'
  • Odpowiedz
@Tang0: głównym clue było inne Logo Parku gdy wchodzi Logan/William i gdy jest tam MiB, wskazówki, że to są różne linie czasowe. Potem można było się domyśleć, że najwięcej czasu antenowego w parku dostają William i MiB i jeśli to są różne linie czasowe to mogą być powiązani. Resztę wskazówek znalazłem na reddit.
  • Odpowiedz
@Volki: W jednym odcinku Dolores mówiła, że nigdy by nie skrzywdziła żywej istoty i potem zabiła muchę.
Inne hosty ignorowały muchy np. Teddy, byli zaprogramowani by je ignorować. Ja to zrozumiałem tak, że kod Dolores jest inny w stosunku do reszty Hostów, jest wyjątkowa i ona może zabijać/być samodzielna.
  • Odpowiedz
@ThePawel: btw. leftovers to dramat wiec proste ze w sumie serial bedzie sie skupial na postaciach i na ich przezyciach, wiec jesli Cie to bardziej odpowiada to ciezko porównywać do westworlda
  • Odpowiedz
@ThePawel: mystery / sci-fi

Poza tym jest różnica pomiedzy westworldem a serialem, którego fabuła to: "Na świecie znika 2% populacji, a serial opowiada o losach i problemach bohaterów po stracie bliskich"
  • Odpowiedz