Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@fanatic Super ;)
1. Jak oceniasz festival? Warto bylo jechac?
2. Jechales na wlasna reke czy poprzez polskiego organizatora? Jak to drugie to jak oceniasz organizacje?
3. Jak z cenami i jedzeniem ?
Mozesz opowiedziec jakies ciekawostki odnosnie miejsca i ogolnie? Co zobaczyc, na co zwrocic uwage itp.
  • Odpowiedz
@NewGuy:
1. byłem 2015, 2016 na drugim line up trochę ambitniejszy więc polecam (mimo odwołania piątku przez sztorm kilku artystów zagrało w południe w sobotę :P)
2. leciałem z Berlina na własną rękę
3. Ceny mniej więcej jak w polskich kurortach czasem taniej czasem coś drożej, nocleg zależy jak blisko festiwalu ale trzeba brać pod uwagę gówniany transport publiczny. Dużo jest do zobaczenia kwestia ile czasu tam spędzisz i na
  • Odpowiedz
@NewGuy: 1. Warto, jak lubisz taką muzykę to Ci się spodoba na stadionie.
2. Jechałem z ultra party camp, ogólnie spoko. Fajna impreza podczas jazdy, było chlanie, puszczanie mixow w busie, jakieś tańce :D gorzej z kontaktem na miejscu, zostawili nas pod miejscem noclegu i wszystkiego trzeba było szukać samemu.
Polecam pojechać dzień wcześniej do miasta, jest duża impreza gdzieś w środku miasta i są 3 sceny, grają muzyke,rozdają extazy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gregmax Byles na wlasna reke czy ultrapartycamp?

@Lalo dzieki za tak obszerna odpowiedz ;) ultrapartycamp oferuje noclegi na oficjalnym kempie? Daleko od miesca imprezy? Jak jest tam z latwoscia dostania ext i jak cena?
  • Odpowiedz
@NewGuy: te campy są daleko od miasta, wyobraź sobie jak zniszczony wychodzisz po piątej i czekasz na autobus który nie wiadomo o której przyjedzie. Ogarnij booking.com i airbnb lepiej, poza tym w Spilicie jest świetna atmosfera festiwalu.
  • Odpowiedz
@NewGuy: Na własną rękę. Kolejny raz pojechalbym pewnie na własną rękę. Ale party camp również dibra opcja. Ceny w samym Splicie noclegów niewiele droższe ze względu na festiwal. Wiadomo każdy chce zarobić.
  • Odpowiedz
@NewGuy: Tak byłem z UPC wtedy też UPC organizowało się z Słowakami. Wtedy była opcja spania w Akademikach w Splicie albo Apartamentach. Teraz widzę albo Hotele albo Apartamenty. Tak był problem z rozlokowaniem ludzi po apartamentach a jak ktoś nie ma języka angielskiego w tyłku i dogada się z osobami które umieszczają ludzi bo nie robią tego ludzi z UPC tylko wolontariusze z UMF. 4lata temu to prawie za darmo
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@maxelm2 Mozesz mi przyblizyc co to Trogir i PAG? Tam odbywa sie ten festiwal? Z tego co widze teraz jest pozielone na Split i Novalia. Dopiero sie zaglebiam w temat wiec prosze o wyrozumialosc ;)
  • Odpowiedz
@NewGuy: Więc tak Split jest to miejsce odbywania się UMF. A Pag jest to wyspa coś jak Ibiza a tam miasteczko Novalia gdzie na Plaży są 4 Kluby i możesz imprezować do woli. Ale tutaj uwaga w samym mieście imprezować nie można większość apartamentów pobudowanych mają tutaj Niemcy i oni nie boją się wzywać Policji. Choć na samym rynku znajdują się Drink Bary ale jest kulturalnie.
maxelm2 - @NewGuy: Więc tak Split jest to miejsce odbywania się UMF. A Pag jest to wy...

źródło: comment_7P0YNLir7R42krFhLA3haORHMf74ainF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@NewGuy: Nie tylko samo alko. Zwiedzać możesz od rana do kiedy uważasz. Przyjeżdzasz myjesz się i heja na miasto. Potem tak każdego dnia. Zwiedziliśmy cały Split, Trogir.
  • Odpowiedz
@NewGuy: tak oferują noclegi na oficjalnym,ale ja z kolegą wzieliśmy domek. Dojazd do Splitu trwał 30-60min, juz nie pamiętam dokładnie. Ext dostaniesz praktycznie wszędzie, po mieście chodzą ludzie i pytają czy coś chcesz, na stadionie tak samo typki pomiędzy ludźmi przechodza jak jakieś hostessy i proponują :D
Jeszcze co do zwiedzania, w moim przypadku nie mieliśmy zbytnio czasu bo 15:30 trzeba było busem jechać do splitu, potem 17 - 5
  • Odpowiedz
@NewGuy: a co do oficjalnego kempingu to ludzie mówili że spoko bifor tam się codziennie rozkręcał,ale za c---a nie da sie spać w namiotach bo jest zbyt gorąco, a poza tym to mówili że wszystko spoko
  • Odpowiedz