Wpis z mikrobloga

Haha oszalałem :D ale może będzie atencja ( ͡º ͜ʖ͡º) nie, nie będzie pitcy, tylko czołgi. Dostałem w #pracbaza awans, podwyżkę i nagrodę od dyrektora ( #chwalesie #wygryw ), do tego w grudniu jest kumulacja prezentowych świąt (mikołajki, Boże Narodzenie, a do tego moje urodziny, więc kupiłem sobie drugi czołg () Jakoś tak spontanicznie padło na Tygryska (bo Tiger II i Jagdtiger mają brzydkie 'kamuflażowe' klocki - mam nadzieję, że niedługo Cobi wypuści wersję wotowską, zwłaszcza, że czołgi z tej serii mają więcej klocków w pudełku i są nieco bardziej szczegółowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)), także po domu śmigają mi już dwa kocury ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój różowy przebąkuje o kupieniu mi kolejnego zestawu na święta, ale to raczej coś mniejszego - PzKpfw I, PzKpfw II albo SdKfz 222 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeby nie było, to robię #rozdajo bo mam dwa kody dla nowych graczy WoT (7 dni premki, T2 Premium LT, 500 gelda i miejsce w garażu), także zainteresowani niech piszą na priv (oczywiście zielonki dupa cicho).

#czolgi #wot #lego #cobi #heheszki
S.....1 - Haha oszalałem :D ale może będzie atencja ( ͡º ͜ʖ͡º) nie, nie będzie pitcy,...

źródło: comment_IVE3eHw5BDkaZFmrgIFfarH4SOu4um8L.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Zostawię tylko plusika bo konto mam i gratulacje z tytułu awansu:) Zaraz zobaczę co jeszcze mają w ofercie oprócz germańców;)
  • Odpowiedz
@Snufkin_91: to jest to. dostać taką podwyżkę, że sobie czołg można sprawić a mi właśnie pleśń w łazience się pojawiła( ͡° ͜ʖ ͡°). a no i nawet roweru brak ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Viesti: tak jak pisałem, wersja wotowska ma więcej klocków, no i kolorystycznie bardziej mi pasowała do Pantery - jak mi się kiedyś będzie nudzić to rozłożę oba czołgi i złożę je w jeden wielgachny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym jak dla mnie Afrikakorps (i jej późniejsze mutacje) oraz Rommel są przehajpowani, Manstein i Guderian ftw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz