Wpis z mikrobloga

@kapitan_kleks: Sra a nie boli. Stockowy cooler intela to takie g---o, że by mi było żal to na procesor montować. A wiem co mówię, bo sam przez chwilę go miałem zamontowanego. To nie dość, że hałasuje to jeszcze chłodzić procesora nie daje rady nawet na stockowych zegarach. A jak kupujesz GTX 1080 to zapewne masz hajs, więc zwyczajnie cebulisz na chłodzeniu procesora.
  • Odpowiedz
@CzczeSzatana: Nie oszukujmy się boxowe chłodzenie jest głośne i to na zdjęciu wygłąda tak samo jak z pentiuma którego miałem 12 lat temu. Zachowanie Op jest dla mnie dziwne bo albo ma dużo kasy i mu nie zależy albo jest takim wielkim altruistą bo po co sprzedać kartę która w swoim czasie kosztowałaby nie jednego całą wypłatę i odrobić trochę straty po kupnie nowej lepiej oddać. Nie mam nic do
  • Odpowiedz
@mosku: No fakt, przy dużym obciążeniu potrafi trochę pohałasować, chociaż nigdy nie jestem w stanie odróżnić czy to karta czy chłodzenie procka. No ale jeśli chodzi o utrzymywanie odpowiedniej temperatury to nie jestem w stanie nic zarzucić
  • Odpowiedz
@CzczeSzatana: Ja mam chłodzenie "bordo" Noctua wielkości 3 takich kart graficznych tam chodzi z taką samą prędkością nawet przy obciążeniu. Fanem podkręcania też nie jestem ale użyłem oprogramowania z płyty do auto podkręcenia procka . Ale co prawda to prawda grafika jest głośna i nawet "bordo" nie pomoże.
  • Odpowiedz