Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy Mirki jak sądzicie czy w wieku 17 lat dieta złożona z rzeczy ogarniętych (takich w miarę zdrowych) + do tego picie samej wody i mleka odtłuszczonego i branie multiwitaminy będzie wystarczające ,żeby zrobić redukcję ? Czy trzeba stosować jakieś bardziej skomplikowane diety od mojej np. wykluczające tłuszcze ? I jeszcze jedno czy zalecalibyście branie spalacza tłuszczu w wieku 17 lat ?
  • 14
  • Odpowiedz
@Mjuzikmajster: Czlowieku, twoj organizm jeszcze nie wszedl na wyzyny hormonalne a ty sie odchudzac chcesz ? Zacznij zdrowo jesc to raz, dwa jedz po prostu mniej. Trzy jedz regularnie. Spalacze tluszczu w tym wieku sa zbedne, a wydziwianie z mlekami albo produktami typu light to debilizm - uwierz mi. Od nadmiaru multiwitaminy mozesz #!$%@? szybciej niz zrzuciles, wiec z tym tez uwazaj. W twoim wypadku tluszcze sa potrzebne zebys sie
  • Odpowiedz
@Mjuzikmajster: To z czego ty sie chcesz odchudzac ? Masz jakies zdjecia sylwetki? Bo z samego opisu duzo nie wywnioskuje. Za soba sam mam redukcje ponad 27 Kg i mase lacznie 40Kg w 2 lata wiec moge Ci pomoc
  • Odpowiedz
@CCTVm8: Chciałem się tylko rozeznać w temacie :) dużo ćwiczę ale co z tego skoro zbędny tłuszcz wszystko zakrywa. spróbuję zacząć chodzić na spacery nie jeść na noc i tą wodę z cytryną pić
  • Odpowiedz
I jeszcze jedno czy zalecalibyście branie spalacza tłuszczu w wieku 17 lat ?


@Mjuzikmajster: Spalacza to możesz sobie użyć, jeśli jesteś zawodowym kulturystą w przededniu zawodów.

Idź na forum SFD, zastosuj dietę, którą ci tam zaproponują i zacznij ćwiczyć.
  • Odpowiedz
@Mjuzikmajster nie ma potrzeby żebyś coś brał na start. Zacznij biegać czy chodzić na basen póki co. Później zobacz czy będzie Ci się podobało na siłowni, ale tam też nie przesadzaj z obciążeniem
  • Odpowiedz
Regularne ćwiczenia i odpowiednie nawyki to gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia. W dzisiejszym świecie coraz trudniej o znalezienie czasu dla siebie. Powinniśmy więc ograniczyć wpływ negatywnych czynników na zdrowie i kondycję, zacząć też od pełnego wykorzystania tkwiącego w organizmie potencjału. Zadbanie o kondycję jest wyjątkowo ważne. Wiedza na temat genetycznych predyspozycji to podstawa, aby osiągnąć pełnię swoich możliwości. Informacje zapisane w genach dotyczą uwarunkowań w zakresie aktywności fizycznej, uzdolnień sportowych, właściwego odżywiania,
  • Odpowiedz