Wpis z mikrobloga

Stacje ładowania elektryków MUSZĄ być przy normalnych stacjach paliw, jak samochód będzie ładować się jakieś 20 min to człowiek w tym czasie powinien mieć możliwość pójścia do ciepłego pomieszczenia by coś zjeść lub wypić kawę. Przecież państwo ma Lotos i Orlen więc powinno ogarnąć te ładowarki przy tych stacjach właśnie i to by było ok.
@invtraveler: @KrystusPS4: ok z tymże ja piję bardziej do tego że 4000 stacji ładowania przy elektrowniach wiatrowych wodnych gazowych będzie znajdowało się daleko od jakichś zabudowań lub właśnie takich miejsc w których można sobie usiąść i te 30 min przeczekać. Stacje ładowania w galeriach będą leżały prawdopodobnie po stronie takich właśnie galerii i dlatego nie czytamy o nich w takim artykule, moim zdaniem ładowarki w centrach handlowych to powinien być
@kejor: Ja oprócz tego uważam, że spółdzielnie mieszkaniowe też powinny zadbać o to, żeby kilka ładowarek zainstalować dla mieszkańców bloków. Bo jednak w mieście to zdecydowana większość mieszka w blokach, a nie każdy ma miejsce w garażu, gdzie sobie podepnie ładowarke do kontaktu.
@invtraveler: Koszt takiej ładowarki do najtańszych nie należy a instalując ich kilka cała wspólnota musiała by się na to zrzucać no a jednak nie każdemu to w smak. W podziemnych garażach każdy ma przyłącz "siły" chyba i tam można ładować elektryka, facet który prowadzi fanpage na fb Moja Tesla ładuje auto jakimś przewodem poprowadzonym z domu i mu się to sprawdza z tego co widziałem. Dalej mieszkasz w USA i korzystasz
Przecież państwo ma Lotos i Orlen więc powinno ogarnąć te ładowarki przy tych stacjach właśnie i to by było ok.


@kejor: hurr durr kto by budował drogi gdyby nie państwo
Dx
@kejor: Dawid z Moja Tesla ladowal tak ale jak mieszkal w Bodø, teraz pracuje w Oslo i laduje sie w pracy. W Polsce natomiast znana jest sprawa wlasciciela Tesli, ktory chcial sie ladowac i zaplacic za montaz ladowarki w garazu podziemnym. Wspolnota powiedziala nie, gdy pomimo to sie nalowal z gniazdka w garazu to go podali do sadu o kradziez pradu. Nie jestem pewien czy nie pomieszalem kilku rzeczy, fajnie jakby
@kejor: Nie, już wróciłem, no i na razie jezdze spalinowym. Głównie probleme jest to, że niby mam miejsce w garażu i sąsiad ładuje sobie leafa, ale możliwe, że inni zaczną się czepiać (bo nie wiem jak sie prąd rozlicza przy używaniu w garażu.