Wpis z mikrobloga

Cześć,
Chciałbym założyć sobie konto bankowe i mam następujące wymagania.
Darmowe wypłaty we wszystkich bankomatach krajowych (plus Europa, ale nie jest to warunek konieczny)
Darmowe prowadzenie rachunku
Darmowe przelewy
Obsługiwane systemy typu przelewy24.pl, dotpay, itp

Fajnie by było jakby można było ustawić powiadomienia (mailowe) o zmianach na rachunku tak jak to jest w #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank

Wolałbym uniknąć sytuacji, że konto i karta jest darmowa jeśli: xxxx wpływy na rachunek, x operacji bezgotówkowych, itp
#bankowosc #banki #bank
  • 14
@Juzbrig: @eshabe: dzięki. juz sprawdzam.

Nest Bank mam, oprócz 'braku systemów' przelewy24 kuluje trochę obsługa klienta (zadałem pytanie odnośnie czasu oczekiwania na kartę, dostałem informację o 10 dniach roboczych od momentu wysłania; zgłosiłem problem po 15 dniach od momentu wysłania, że w dalszym ciągu jej nie otrzymałem, sam pin przyszedł, karty natomiast jeszcze nie ma (do dnia dzisiejszego z 20 dni roboczych) i dostałem taką samą odpowiedź jak poprzednio plus
pin i karta są wysyłane osobno (poważnie?))


@emitar: To normalna praktyka wielu banków z uwagi na kwestie bezpieczeństwa. Gdyby ktoś nieupoważniony wszedł w posiadanie listu z kartą i w tym liście byłby też PIN, to byłoby trochę nieciekawie.
@FHA96: żadną, na rynku pięć banków oferuje gwarancje niezmienności warunków, ale nie dotyczy to kont bezwarunkowo bezpłatnych

Nie ma już banków które nie pobierają opłaty za konto, albo za karte poniżej iluś tam, poza może Nest Bankiem, ale nie mam o nim opinii

@Juzbrig: nie jest to prawdą