Wpis z mikrobloga

Odnośnie do wpisu z pentagramem XD oprócz niejasności, które wskazano już w komentarzach, nikt nie zwrócił uwagi na "KREW".

Strużki "krwi" [obstawiam np. sok malinowy, pasuje gęstość do cienkich linii oraz soczysta barwa] na nodze. Nie maja one swojego "źródła", czyli rany, są też mocno nieregularne. Nie jest to też rozbryzg. Można by się pokusić o stwierdzenie [jakość zdjęć here], że są to ew. cienkie cięcia [żyletka?], jednak wtedy na udzie powinny być nieco szersze po środku każdego z cięć [skóra na udzie by się lekko "rozchyliła", nawet przy stosunkowo płytkim cięciu i narzędziu tak precyzyjnym jak żyletka, tymczasem np. bliżej kolana, gdzie rany powinny być wąskie, na jednym ze zdjęć są wyjątkowo "grube" i "pulchne". To drugie wskazuje na to, że komuś się nalało za dużo płyny, który służył za krew, a dodatkowo tworzy się z tego taki zyg zag XD jak z keczupu na zapiekance XD.

Dodatkowo żadna z ran nie "krwawi", tj. nie widać drobnych strużek spływających z ran. Przy takim ich zagęszczeniu jak np. na nogach nie dałoby rady tego wytrzeć.

To samo tyczy się "przeciętych żył" na nadgarstku- tu rana wygląda na już lekko zasklepioną. A pamiętajmy, że przy podcięciu żył wykrwawianie trochę trwa i krwi jest dużo. Autor niby między ostatnim kontaktem przed wrzuceniem zdjęć miał czas, ale dlaczego miałby wytrzeć rękę?

Na mące XD wokół pentagramy ze srajtaśmy czy innej taśmy chyba widać też rozlaną krew. Plamy są jednak zbyt zagęszczone na dużym odcinku tego okręgu- bicz plis, dziewczyna musiałaby chodzić z miejsca na miejsce i czekać aż skapnie jej plama w jedno miejsce, zakryć rękę i iść dalej- między plamami nie ma strużek łączących plamy, więc nie wchodzi też w grę, że szła, ktoś ja niósł i kapało jej z ręki [bo rany na reszcie ciała są za małe, aby tak mocno zakrwawić].

Część plan na mące czy co to jest, zwęża się też mocno strużką na zewnątrz okręgu. Wskazywałoby to na mocny rozbryzg jednak jest on za szeroki i równomierny i nie pasuje do ciętych ran [rozbryzg np. po ranie postrzałowej czy mocnego uderzenia ciężkim, tępym narzędziem w głowę etc.].
W ogóle to moim zdaniem nie jest mąka tylko jakaś pianka, może wata. Pobrudzili ją i część "wchłonęła" barwnik i powstały takie nieregularne, rozbryźnięte lekko mazaje.

Może się mylę, coś źle interpretuję, bo jakość zdjęć słaba [a rozjaśniać mi się nie chce] i nie ma sensu wpatrywać się pięć godzin i porównywać wszystkie, ale tak na szybko tyle ode mnie.

No i BICZ PLIS, który czubek przystępując do rytualnego mordu pierwsze co robi to pisze na kartce swój nick z portalu ze śmiesznymi obrazkami XD

Moim zdaniem mamy też w głównym wątku "podbijacza" grozy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@LewCyzud: #pentagram #okultyzm #bait #zarzutka #creepystory #gownowpis #nieznamsietosiewypowiem #nocnazmiana
  • 5
  • Odpowiedz
@hellyea: już wczoraj po południu przesadził, z tym niby wyjazdem do szpitala na badania, dwoma radiowozami z policjantami pod kościołem, z którymi niby rozmawiał ksiądz który miał się nim zająć.

jak mu to napisałem, nieudolnie się tłumaczył, ze uważają go za niebezpiecznego i to dlatego

procedury przy egzorcyzmach są inne
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@spere a a propos radiowozów to sądzę, że autor chciał, żebyśmy na tej podstawie wyciągnęli później wniosek, że ktoś wcześniej już zauważył (ksiądz, psychiatra?) że coś z nim nie tak ;) i ten sposób skoronstruował nieostrożnie historię
  • Odpowiedz