Wpis z mikrobloga

#wykopaczka
Tak jak pisałem wcześniej, przyszła do mnie dzisiaj paczka. Wykazałem się cierpliwością i nie rozerwałem jej od razu, poczekałem, aż wrócę i na spokojnie otworze.

No i wróciłem i otworzyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kubek cudowny! Mam nadzieję, że będę nim trafiał pijąc :D (dobrze, że Vadera nie wybrałaś, bo by mnie udusił)
Pluszak idealnie będzie pasował do Adipose z #doctorwho, chyba zacznę zbierać te pluszaki :D
Młody technik zawsze spoko (jak się wczytałem to niektóre rzeczy z tamtego roku dalej brzmią sci-fi, bo nie weszły do popularnego użytku z jakiegoś powodu, a miały być rewolucyjne)
Brelok z RAMu idealny, wreszcie będę miał co do kluczy przyczepić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Słodycze świetne, tradycyjne Michauki Białe z rodziną i Lindor na propsie ( @Limonene trochę narzeka, że wszystko z czekoladą, bo alergię ma, ale przynajmniej nie będzie mi wyżerać ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Pozdrów chłopaka i podziękuj za przypinkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie miałem problem z rozcyfrowaniem Twojego nicku, ale zwołałem resztę rodzinki i udało nam się wspólnymi siłami (podziękowanie dla @Marpop szczególnie za pomoc obecnością, chociaż nic nie pomógł xD)

Dzięki bardzo @kostniczka za całą paczkę, bardzo trafiona!

PS
Rysunek też fajny, jak to @Marpop stwierdził

ooo, jaki mały człowiek XDDDDDD


PS2
to @Limonene trzyma pluszowego szturmowca #pokazrekerozowegopaska #pokazhybrydy
Sihill_pl - #wykopaczka
Tak jak pisałem wcześniej, przyszła do mnie dzisiaj paczka. ...

źródło: comment_U8DP0CMrdnOUg0YQ4ZOjRgHwkdtTO3EX.jpg

Pobierz
  • 10
@Sihill_pl: bardzo się cieszę, ze się podoba ()
ejej @Limonene, adres znam, więc mogę dosłać słodkości dla Ciebie :D może przywiozę jakieś specjały ze Słowenii (aaa no i Miha pozdrówki też dostanie) :D
wołam jeszcze autora rysunku @erse (pewnie tez nie mogliście rozczytać nicku :D)
Zawsze pisałam dość niewyraźnie, a teraz, jak rzadko kiedy pisze aż tyle odręcznie, to jest jeszcze gorzej ;)