Wpis z mikrobloga

Ktoś się orientuje, czy #pocztapolska ma jakiegoś mega laga? 24 listopada kupiłem sobie na #allegro prezent na Mikołaja (droga koszulka), wybrałem najtańszą opcję dostawy, czyli 9 zł za list polecony (zamiast 16 za DPD), sprzedawca w opisie informował, że pocztą wysyła we wtorki lub środy, a więc powinien był wysłać najpóźniej 30 listopada. Przesyłki nie ma do dziś. Mikołaj nie przyszedł, #!$%@? nastrojowe bombki strzelił. No i się zastanawiam: #pocztapolskacwel czy #sprzedawcacwel?
#zalesie
S.....r - Ktoś się orientuje, czy #pocztapolska ma jakiegoś mega laga? 24 listopada k...

źródło: comment_5yXqED8kWH1VbMlj5MoCT6oaHWzKWFMT.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheLukcity: po co te wyzwiska. Jak ktos sprzedaje sporo, ale nie tyle by wpasc na pomysl by to zautomatyzowac i wysylac nr listów przewozowych... to nie ma co go wyzywac. Wystarczy poprosić o numer. Ida święta :)
  • Odpowiedz
@TheLukcity: Jeszcze się z nim nie kontaktowałem, bo nie minął tydzień, ale faktycznie – mógł wysłać maila choćby bez tego numeru, że przesyłkę nadał. Niemniej ja będę oczywiście patrzył na datę nadania, bo myślę, że wysłał, tylko nie wiem kiedy (jak nie 30 listopada, to dostanie komentarz neutralny, a jak się wyrobił, to pocztacwel).
  • Odpowiedz
@widmo82: 68 komentarzy z ostatnich 30 dni, wszystkie pozytywne, 5/5 za czas realizacji zamówienia. Ale nie prowadzi DG (a chyba powinien?). A w nowszych aukcjach już sobie podniósł cenę wysyłki pocztą na 11,50 zł za list ekonomiczny.
  • Odpowiedz
@widmo82: No, przyzwyczaiłem się do paczkomatów Inpostu, ale w jakimś tam okresie bezświątecznym na pewno doszłoby szybciej. Myślę, że standardem przyzwoitości dla przesyłki krajowej powinno być 7 dni, ale w sumie cud, że PP jeszcze w ogóle działa.
  • Odpowiedz