Wpis z mikrobloga

@blekitny_orzel:

no teraz to już na pewno do ciebie nie będę dzwonić


a nie dzwoń se, tak bardzo #!$%@?, ja listonosza nie widzialem tutaj od paru miesiecy jak mieszkam, wystawia awiza z data wsteczna, taki jest mądry

Już pomijam to, że całe to cholerstwo z Chin powinno iść jako paczki a nie #!$%@? listy


to juz miej pretensje do tych z 'gory' ze akceptuja to jako listy, swoja droga problem mialem
masz roszczeniowe podejscie niczym gornicy, moze jeszcze krzyknij o 13-stke i Barburke xD. Ja jakos #!$%@? nie dostaje spazm jak mam co robic w pracy i ktos cos ode mnie chce


@drazekorsarz: a co ty takiego robisz w pracy? Bo ode mnie ktoś chce roznosić listy pod podane adresy. Proste zadanie i jakoś je wypełniam, nie zwolnili mnie. Jakie niby "roszczenia"? O czym ty gadasz? Masz do mnie stosunek typu "#!$%@?
@Kapitalis: A tak w ogóle to to jest charakterystyczne bardzo, że ten typ nie napisał na wykopie i nie pochwalił listonosza, że mu #!$%@? przynosił te gówna. A to nawet polecone nie były. Po prostu tak sobie mu przynosiłem i w końcu spytałem się czy z wykopu jest student jakiś japierdziele, no mógł chociaż pocztę pochwalić. A potem taki @drazekorsarz przychodzi i nienawidzi :(