Wpis z mikrobloga

Nowy ja.

Jestem dwudziestoletnim facetem. Mam 180 cm wzrostu, ważę jakieś 70 kg i wiem jak się nazywam. I to w sumie wszystko. Resztę wiem tylko dlatego, że opowiedziała mi to kobieta, która każe na siebie mówić "mama", facet "tata" i kompletnie obca kobieta, która uważa, że powinienem mówić jej po imieniu, gdyż jest moją siostrą.
Z tego co usłyszałem to miałem wpadek. 3 miesiące temu pomagałem tacie przy wymianie barierki na balkonie i nieszczęśliwie spadłem uderzając głową. Straciłem przytomność i byłem w śpiączce przez dwa tygodnie i trzy dni, po tym czasie obudził się człowiek, który zaczyna w sumie relacje międzyludzkie od zera. Nie pamiętam twarzy, rodziny znajomych, o ile takich miałem. Nie mam również wspomnień sprzed wypadku. Umiem chodzić, czytać, pisać, jeździć rowerem, choć wszystkich nazw przedmiotów praktycznie nie znałem. I teraz pytanie skąd wiem o tej stronie? Dzięki historii przeglądania internetu... Stwierdziłem, że skoro tak często tu bywałem, to może sobie coś przypomnę. Niestety nie. Mam tylko nadzieję, że nie jestem autorem wpisów, które tu przytrafiły się w gorących.
Ale dla pocieszenia... Mam w domu kolekcję memów, które według rodziny oglądałem po 100 razy. Patrząc na nie nie mam pojęcia o czym są, a według lekarza silne bodźce na mózg mogą pomóc w odzyskaniu swojej tożsamości.
O tym jak mi się teraz żyje ciężko pisać, bo w sumie nie pamiętam jak żyło mi się wcześniej.

#pasta #coolstory dla niektórych jeszcze #wygryw
  • 5