Wpis z mikrobloga

Wczoraj w #fakty na #tvn materiał o tym, jak w jakieś wsi ludzie kradną krowy i biedni gospodarze nie mogą z tym nic zrobić bo policja w dupie. Jaka była narracja? Hehe patrzcie na biedote krowy im kradną haha krowy rozumiesz to nie rower nie samochód jak cywilizowanym ludziom a krowy hehe o patrzcie na chłopa jaki smutny jaki prosty hehe a policja jak zwykle nic a chłopy biedne chodzą i szukają śladów kradzieży krów hehe co za plebs.

Poważnie, materiał leciał w takiej tonacji, zero szacunku do ludzi, którzy naprawdę maja problem.

Wołam @FaktyTVN: jest gdzieś materiał na stronie?
  • 37
@Cender Widziałam ten materiał i wcale tego tak nie odebrałam. Faktycznie troche było tam humoru, ale akurat Paweł Abramowicz zawsze robi swoje materaiły nieco satyryczne. Bez przesady,nie ma sie co spinać. Ja po obejrzeniu troche sie faktycznie usmialam, bo cala sprawa jest kuriozalna, ale przedewszystkim bardzo współczułam właścicielom bydła. I taki miał być chyba zamysł dziennikarza
@mimochodem: Faktycznie Pan Abramowicz tworzy materiały humorystyczne. Nie jestem do końca przekonany czy dany temat był odpowiedni do żartów.

@Aarne: Może i to jest "gównotelewizja" ale która nie jest w dzisiejszych czasach? ( ͡° ʖ̯ ͡°)