Wpis z mikrobloga

@escoban: Ziomku, nie umrzesz :) To dosyć poważna operacja a więc spora ingerencja w ciało, więc gorączka nie jest niczym niezwykłym. Są ludzie, których ciała reagują wysoką temperaturą po kilku godzinach robienia tatuażu :) Także luzik! I trzymaj się :)
@weglowy masakra. Ja od roku nie mogłem wyprostować nogi. Problem z sexem, sikaniem, I w ogóle każdymi czynnościami codziennymi. Cieszę się strasznie bo zapomniałem jak to jest z odpowiednio długa noga. Tylko ta gorączka mnie zabija
@escoban: Współczuje, mój ojciec przechodzil cos takiego niedawno takze wiem co przezywasz. Gorączka minie i bedzie dobrze. Dziś cie operowali? Przesrane uczucie jak malego nie czuć po znieczuleniu co nie #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kurde. Temp spadła do 39,1 ale pełny pęcherz. Musiałem mieć cennik założony. I to 2 x bo pierwszy był za mały.
@ciastko00 nie wiadomo. Nagle zaczęło boleć. Mam podejrzenie że przez. To że spadkiem z prawie. Pionowej ściany w górach z moim przyjacielem. Nic niby nie było ale innego wyjaśnienia nie widze
@escoban: jak to nie wiadomo czemu? żadnych badań nie zrobili przed zabiegiem? chyba lekarze nie powiedzieli: "hmm nie wiemy czemu pana boli więc wymienimy panu biodro. Sztuczne nie będzie boleć bo jest sztuczne hehe więc nie będzie boleć"
PS. pozdrawiam z piekarskiej urazówki, mamy tu 2 oddziały pełne takich jak Ty z biodrami do naprawienia ;)
Miałem lekki katar. Zbadali mnie wzdłuż i wszerz. Miałem lekka temperaturę. Powiedzieli ze jest ok i można operować. Więc teraz umieram ☺