Wpis z mikrobloga

Mirki, mam niedługo rozmowę o pracę. Moja pierwsza praca w #it , na stanowisku testera oprogramowania.

Gdyby mnie zapytali o oczekiwaną wysokość zarobków to jakie widełki powinienem podać, jak sądzicie?
Praca na 1/2 etatu, Warszawa, niewielka firma, elastyczne godziny pracy. Więcej szczegółów nie znam póki co. Jak już wspominałem nie mam doświadczenia w byciu testerem, więc w zasadzie na początku byłbym stażystą.
Z umiejętności związanych z IT to programowanie w C i C# (ale nie na tyle żeby być juniorem) + liźnięte podstawy kilku innych języków.


#pracait #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
@Heart: ale tak już na poważniej - zawsze dyktuj te 500+, niż faktycznie liczysz. Jeśli mają Cię odrzucić to zrobią to i tak, a gdy będą chcieli przyjąć to zaproponują po prostu niższą stawkę, ale i tak wychodzisz na plus. Sprawdzone, tak było, nie zmyślam. Profit
  • Odpowiedz
@test_user: @juarez222: okay, dzięki za rady, jeśli na rozmowie będą pytać to zastosuję :-)

@blekitny_orzel: nie no, 15k+ to dla programisty, jak ktoś jest testerem to na początek tylko 10k. Ale za to masz miejsce w openspace przy oknie i nie musisz kodzić w dusznej piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wiesz, ważne jest, nie to ile dokładnie zarabiasz ale, że masz pewną pozycję społeczną. Nie jesteś robolem ani nic, to ma znaczenie.


@blekitny_orzel: Ta, bo lepiej być nisko opłacanym robolem siedzącym przed komputerem niż dobrze opłacanym fachowcem.
  • Odpowiedz