Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki spod tagu #informatyka, mam towar który chciałbym sprzedać, jednak z racji swego wieku nie jestem obeznany w temacie, a chciałabym sprzedawac online. Czy ktoś jest mi w stanie podac widelki, jaki byłby koszt zlecenia komuś utworzenia dla mnie sklepu internetowego? Tak bym koniec końców otrzymał gotowy, hulający sklep, gdzie dodałbym tylko swoje produkty?
Było by to max 100 produktów, sklep nie musialby mieć zaawansowanej grafiki, ot prosty sklep
Pozdrawiam

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak pójdziesz do jakiejś firmy to przygotuj się na zapłatę kilku tysięcy za to. Samo postawienie sklepu nie jest szczególnie trudne, możesz to nawet sam ogarnąć, kupić gotowy szablon na ThemeForest i elo. Najgorsze są konfiguracje płatności, wysyłki i samo uzupełnianie sklepu danymi - produkty, kategorie, regulamin, strony informacyjne itp. Jeśli dopiero zaczynasz możesz wziąć Shopera w abonamencie, 150zł za rok + SSL (jeśli chcesz to uderz na priv bo
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli na gotowym szablonie, który właściwie można łatwo całkowicie modyfikować koszt jakieś 1 tys zł. Zaś 2-5tys podane wyżej może wynieść w przypadku jakichś indywidualnych funkcjonalności i stworzeniu szablonu/wyglądu od podstaw, ale raczej ty chcesz zwykły prosty sklep więc maks 1tys spokojnie wystarczy.
@AnonimoweMikroWyznania z tego, co piszesz wynika, że planujesz otwarcie prostego sklepu internetowego. W związku z tym, że nie masz skomplikowanej bazy produktowej, możesz założyć sklep na abonament :) Za płatność abonamentu ( przykładowo 45 zł x 12 miesięcy) otrzymujesz gotowe narzędzie do sprzedaży z integracjami i grafiką w cenie, które tylko musisz dostosować do swoich potrzeb. My zajmujemy się też rozwojem oprogramowania, hostingiem i aktualizacjami. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem, to zapraszamy