Wpis z mikrobloga

@Wyrostek: a jak tam np. nerki? koty potrafią żyć i ponad ćwierć wieku, ale wcześniej im się organy wewnętrzne zaczynają sypać.

przy karmieniu gównokarmami typu whiskas nieraz jest tak, że kotek zdrowy, futro ładne etc. itp. kiedy jednocześnie rozwija się przewlekła niewydolność nerek, która nieleczona przechodzi w ostrą. ostrą z kolei widać, ale wtedy jest po kocie.
@ogrod87: Mi zdechla amstawka po 9 latach. Prawdopodobnie wylew do mozgu. Po 15 godzinach lezenia bez jakiegokolwiech ruchu o 4 w nocy oddala ostatnie westchnienie mi na rekach :( tez ryczalem jak dziecko. Nawet teraz piszac to mam lzy w oczach. Juz nigdy nie bede mial psa...nie chce bo szkoda jak odchodzi przyjaciel (przyjaciolka)
@ogrod87 Będzie ze trzy lata jak mój spadł z rowerka, a ciągle średnio co pół roku #!$%@? mi się śni i budzę się z mokrymi oczami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ehhhhh, ale 14 lvl zdążył nabić, swoje przeżył, nawet gromadkę guwniaków naprodukował
@ogrod87: Jakiś sezon na psy chyba jest, około tygodnia temu zdechł pies sąsiada który od dwóch lat jak tu mieszkam dzień w dzień mi ujadał po 5-8h, muszę teraz budzik nastawiać.
@ogrod87 5 lat temu zdechła moja ukochana kotka :( do dzisiaj co najmniej raz na 2 miesiące mi się śni, że jednak żyje i przez cały ten czas po prostu była gdzie indziej i teraz do nas znowu wraca ( ͡° ʖ̯ ͡°)