Wpis z mikrobloga

@Widzet: cos mi przyszlo do glowy.


A jak wpadla na to dlaczego? Chce wrocic do fikcji? Do corki ktora nigdy nie byla jej corką. Czy uznała, że woli zapomnieć o prawdzie i żyć w scenariuszu? Czyli to na c9 liczył Ford jezeli chodzi o Bernarda w scenie gdy Ford byl na muszce tej laski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Widzet: właśnie miałem się dzielić tym spostrzeżeniem. Maeve wyrwała się z pętli w momencie gdy górę wzięły jej uczucia względem córki. Doszła do wniosku, że nawet jeśli rzeczywistość w której żyła z córką była sztuczna to wspomnienia i uczucie były prawdziwe, więc nie może się ich wyrzec.
Bardzo mi się ten wątek z Maeve i pracownikami nie podobał i oceniam go nisko, ale ta zagrywka na koniec była mistrzowska, potwierdza teorię
@Widzet: wydaje mi się, że wątek Maeve może być czarnym koniem przyszłego sezonu. Obstawiając, że uzyskała samoświadomość i wrażliwość w zestawie to może się to skończyć tak, że wcale nie będzie chciała walczyć z ludźmi. Wykręcone staty na maksa nie sprawiły, że stała bezwzględną maszyną do zabijania - stała się po prostu ludzka i czując to co my może nie chcieć rozlewu krwi. I między innymi po to wróciła do WW.
@Widzet: naszła mnie teraz myśl, że zachowanie Maeve mogło być zaplanowane przez Forda.
Jej zadaniem było narobienie bałaganu, a on w międzyczasie realizował swój masterplan na terenie parku. W momencie, kiedy wsiadła do pociągu jej scenariusz został zrealizowany, a jej program uruchomił skrypt powrotu. Ciekawe co było w torbie?:>
@Szpaqowsky:

czy fabuła przeniesie się tam?


jestem pewny, ze nie. to tylko wskazowka, mowiaca, ze istnieja inne swiaty poza westworld. wybrali do tego najegzotyczniejszy, a jesli pojawia sie rzeczywsicie inne swiaty to beda inne :)