Wpis z mikrobloga

@BoaKusicielka na rysunkach technicznych każda linia ma zwoje znaczenie, grubosc, rodzaj (ciągła/przerywana) warstwy pomagają to pogrupowac zeby nie trzeba bylo każdej linii z osobna nadawać właściwości, poza tym mozesz mieć na przykład linie wymiarowe na,jednej warstwie i je globalnie modyfikować. Mozesz tez ustawiać warstwy drukowane, niedrukowane, drukowane na kolorowo etc. Korzyści jest mnóstwo :)
@gwrk: @pawmie: @ElvishKing: @d3c3ssi0: @cwiercwieku: Okej, rozumiem, dzięki.
A jeszcze kilka pytanek, powiedzmy mam do "przerysowania" takie coś.
1. Jak zrobić tę linię przerywaną?
2. R i Φ wiem skąd, a te trójkąty od czego?
3. Czy te groty ze strzałkami to tylko z wymiarowania, czy można sobie życie ułatwić i samemu powstawiać i "zbudować" na linii?

Może idiotyczne pytania, ale sama siedzę w domu i to
Pobierz B.....a - @gwrk: @pawmie: @ElvishKing: @d3c3ssi0: @cwiercwieku: Okej, rozumiem, dzięk...
źródło: comment_CIjMKHDfO42BIex1zn64rrk36WrddfZI.jpg
@BoaKusicielka: Nie moge nigdy z tych puaczów pierwszoroczniaków z powodu autocada. Program jest prosty, nie wiem z czym zawsze jest problem. Warstwy są po to że możesz zarządzać np kolorem albo rodzajem linii dla danej grupy np woda ciepła/zimna na projekcie albo sieci na mapie miasta. Jak coś jest nieczytelne to wyłączasz kilka zbędnych warstw i jest ok.

Miałem takich asów co uwalali zaliczenie z cada bo nie umięliy narysować trójkątów