Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś z #modameska zastanawiał się czy warto wycebulić czterocyfrową kwotę za buty to odpowiadam - warto i to jeszcze jak! Na foto moje świeże Yanko 558 Negro rozmiar 42,5.
Miałem na nogach wiele butów z tzw. sieciówek w cenach 400 - 600 PLN i do nich właśnie porównuję ten zakup. Różnica jak między zielonką, a bordo!
Każdemu, który się waha w kwestii zakupu polecam mocno! #buty #chwalesie #patine
valdo - Gdyby ktoś z #modameska zastanawiał się czy warto wycebulić czterocyfrową kwo...

źródło: comment_TLpQnnA8ww9ptm4GpbpqnXDxbgR5YVPH.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@valdo: mogłeś w nich najpierw trochę pochodzić i zrobić recenzje ( ͡º ͜ʖ͡º) zobaczymy jak długo Ci posłużą (oby jak najdłużej bo to jednak sporo hajsow)
  • Odpowiedz
@evvelina: Po czasie zrobię recenzję. Teraz opieram się na pierwszym wrażeniu, które jest totalne. Naprawdę różnica jest widoczna w każdym detalu. Na wiosnę pewnie jeszcze z dwie pary sobie sprawię do kompletu.
  • Odpowiedz
@valdo: w butach jednak trzeba pochodzić trochę dłużej żeby ocenić, a wiem co mowię bo robiłam w tym temacie ( ͡º ͜ʖ͡º) w każdym bądź razie skądś ta wyższa cena sie musiała wziąć to może faktycznie okażą sie być hiper wygodne
  • Odpowiedz
@evvelina: Wyższa cena bierze się przede wszystkim z jakości surowca oraz faktu, że są zrobione ręcznie tradycyjnymi metodami. Co do wygody to z tym nie miałem problemu praktycznie w żadnych butach, niezależnie czy za 300, czy za 600 zł. Jak się but dobrze "oswoi" z nogą to żadnych nieprzyjemności nie trzeba się spodziewać.
  • Odpowiedz
@Dutch: poniżej 1000 można kupić nawet, więc OP tu trochę dodał dramaturgii. ( ͜͡ʖ ͡€)

@evvelina: ale jak są tak wygodne, że po paru minutach czujesz się, jak byś w nich chodziła pół roku, to robi wrażenie.
  • Odpowiedz
@valdo: z tym surowcem to sie nie zgodzę niestety nawet w 1% :) przykro mi ale naprawdę wiem jak sie wykonuje buty z wyższej polki. @TheBearJew: najwygodniejsze jakie miałam to klapki z targu za 5 cebulionow ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@valdo: tylko żebyś się nie zdziwił. Na zdjęciu tego nie jestem w stanie dostrzec, ale buty z wyższej półki trzeba zelować, albo posłużą ci nie więcej jak kilka miesięcy. Jak masz skórzaną podeszwę to zeluj albo czeka ciebie zawód, reklamacja oraz jej słuszne odrzucenie.
  • Odpowiedz
@valdo: chętnie rozwinę bo nie lubiłam cisnąć ściemy klientom :) wyglada to tak ze w sklepie jesteś informowany ze są to buty tej firmy a prawda jest taka ze owa firma ma co najmniej 4 producentów od których ten towar kupuje praktycznie za grosze. sprzedawcy maja mózgi wyprane tak, ze sprzedaliby Ci czarne buty a Ty byś myślał ze to brązowe (taka przenośnia). Jeśli chodzi o surowiec to bardzo często jest
  • Odpowiedz
@plonace_kalosze: Cumplu, ale Ty mi podstaw nie tłumacz. Poza tym w butach używanych okazjonalnie wystarczy dobrze zakonserwowana podeszwa.
Niemniej myślę o tym by je podzelować, tylko jeszcze szukam sprawdzonego info gdzie je wysłać.

@evvelina: Rozumiem, że mówisz o butach z tzw "sieciówek" (prima moda, kazar to też sieciówki), a te zakupione przeze mnie to ciut inny level.
  • Odpowiedz