Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś z #modameska zastanawiał się czy warto wycebulić czterocyfrową kwotę za buty to odpowiadam - warto i to jeszcze jak! Na foto moje świeże Yanko 558 Negro rozmiar 42,5.
Miałem na nogach wiele butów z tzw. sieciówek w cenach 400 - 600 PLN i do nich właśnie porównuję ten zakup. Różnica jak między zielonką, a bordo!
Każdemu, który się waha w kwestii zakupu polecam mocno! #buty #chwalesie #patine
Pobierz valdo - Gdyby ktoś z #modameska zastanawiał się czy warto wycebulić czterocyfrową kwo...
źródło: comment_TLpQnnA8ww9ptm4GpbpqnXDxbgR5YVPH.jpg
  • 53
@whiterose: No w #!$%@? uniwersalne, zwłaszcza do smokingu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym butów aktualnie mam jakieś 30 par i ta liczba non stop rośnie. Nienawidzę uniwersalności.
@whiterose: Ano tu się zgodzę, jeśli się w takim bucie męczysz, to dałeś się zrobić w balona i to na niezły pieniądz.

Co do uniwersalności i komfortu zbadaj Nike Pegasus 33, bajecznie wygodne.
@valdo: też mi się strasznie podobają a akurat 558 Negro jest w outlet patine z 799. Mam real photo - lekkie załamanie na jednym bucie czyli tak jak po 2-3 założeniach normalnie się zrobi. A teraz chyba zrobię sobie prezent. Bo mój duży rozmiar mnie mocno ogranicza, Meermin niemal odpada więc zostaje Berwick a Yanko w normalnej cenie to jednak za wysoko ...
@rydzo: za taki pieniądz to bierz w ciemno, Berwicki miałem tzn kupiłem i odesłałem bo są po prostu brzydkie i sprawiają wrażenie większych niż są w rzeczywistości
@valdo: ja brałem pod uwagę model 3010, 3488 jest ciaśniejszy no i 3010 cała paleta rozmiarów na klasycznebuty ... cóż, wliczając rabaty i przesyłki to Yanko 150 PLN więcej niż Berwick ale dużo bardziej mi się podobają. Fakt, patine robi świetne foty. Ale nawet wysłane real photo z komórki dużo lepsze wrażenie zrobiło niż Berwicki na stronie ... :)