Wpis z mikrobloga

  • 3
@kamehameha:
@Choleryczka
@kiera1:
@chuckmls: a w polsce dalej jak w lesie, wystarczy pojechać za niemiecką granice gdzie zaczyna się zachodnia cywilizacja i ludzie tam nie dają kompletnego #!$%@? o jakieś tatuaże, bo jest to traktowane jako po prostu ozdoba tak jak kolczyki, zegarek na ręce czy pierścionki, przebywając tam widziałem mase reklam na których ludzie z wytatuowanymi rękawami reklamowali jakieś wina czy pieczywo i nikogo
  • Odpowiedz
@mersi: Ja tam mieszkam jeszcze dalej na zachód i nie czuję się osamotniony w swoim myśleniu. Czemu skomlecie o naszą akceptację? Cała dyskusja tutaj to właśnie szukanie akceptacji tatuaży. Ja ich nie akceptuję i #!$%@? wam do tego faszyści.
  • Odpowiedz
  • 1
@chuckmls: ja nie muszę skomleć o niczyją akceptacje bo będę chciał to po prostu sobie zrobię jaki będę chciał tatuaż nawet nie myśląc, że komuś się to może nie spodobać, ewentualne problemy z pracą rozwiązuje się prostym sposobem, czyli jej zmianą, raczej śmieje się z waszych uprzedzeń co do tego
  • Odpowiedz
@mersi Najbardziej nietolerancyjny jesteś właśnie Ty, nie pozwalasz mi na to, abym miała własne doświadczenia z wyatuowanymi, zdredowanymi osobami i wynikającą z tego opinię. Trochę szacunku dla zdania innych.
  • Odpowiedz
@chuckmls: to że niby skomlę to tylko twoja interpretacja, a łagodnym tonem nie będę odnosił się do ludzi którzy obrażają innych od m.in. "pobrudzonych pokrak" XD niby mieszkasz jeszcze dalej na zachód ale mentalność dalej z zadupia dolnego
  • Odpowiedz
Generalnie tatuuje się bydło i tyle w tym temacie.


@Szaber: Ocenienie obcych ludzi na podstawie tego czy mają trochę tuszu pod skórą czy nie jest tak dojrzałe xD Kolejny powód, żeby się wydziarać, przynajmniej takie ograniczone jednostki jak ty będą się ode mnie trzymać z daleka, idealna autoselekcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz