Wpis z mikrobloga

@sicknature: Mozna udawac, że ludzie postrzegają tych co robią swoje tatuaże normalnie, ale tak nie jest. Jak ktoś robi tatuaż, to musi się z tym liczyć, albo zdobyć na tyle silną lub niezależną pozycję w życiu spolecznym, że ma to w dupie co inni o nim myślą. Też miałem kiedyś długie włosy, ale musiałem ściąć, by w swoim zawodzie byc postrzeganym poważnie. Widoczny tatuaż trudniej zakryć.
  • Odpowiedz
@kamehameha: co Ty mirku #!$%@? ze tak grzecznie zapytam? Sam mam tatuaż na przedramieniu (napis, nie żaden obrazek) i jakoś niespecjalnie musze go ukrywać przed ludźmi żeby traktowali mnie poważnie. W samej idei tatuażu nie ma nic złego, gorzej w jego przekazie
  • Odpowiedz
@kiera1: o wszystkich tatuażach, papierosach, nałogach, seksie z jotpegami przed ślubem myślimy tak samo. Nie, bo my w piwnicy tego nie robimy. Co innego kieszonkowe wydać na gre ale tatuaż #!$%@?, źle to wygląda na monitorze, no chyba że Miriam.png sobie zrobi i zacznie palić to wtedy zawracamy polityke.
  • Odpowiedz
@kamehameha: Haha, powiedziałeś coś co większość normalnego dorosłego społeczeństwa myśli, ja się zgodziłem i mam #!$%@?. A te podludzie żebrzą o akceptację ich #!$%@?. Miejcie godność.
  • Odpowiedz
@Urashima: zrobiłeś to przez wpływ innych osób i przez swój słaby charakter. Jak jesteś w czymś dobry to wygląd nie ma znaczenia a liczy się praca. To pisanie że znani mogą sobie pozwolić tylko to potwierdza. Jakbym był królową Anglii to tatuażu bym nie zrobił ale każdy inny szary człowiek może robić co chce i zarzuty są dziwne. Poza tym jeżeli włosy, kolczyk i tatuaż przeszkadzają to jest to mobbing
  • Odpowiedz
@chuckmls: dobrze, że widać tu jakis głos rozsądku ( ͡° ͜ʖ ͡°) i właśnie przez to "żebranie" nie chcę wdawać się w dalsza polemikę. Zwróć uwagę, co Ci obrończy kredek, poprzez nadinterpretację i swoja zaściankowość wciskają w moje usta: "ludzie z tatuażami to intelektualne dno, kilometr mułu, przestępcy, i największe rakowisko". Gdzie ja to niby napisałem? Sam mam znajomych z tatuażami i ok. jeden stereotypowy Seba
  • Odpowiedz
@sicknature: Anon w internecie na podstawie jednego komentarza mówi mi, że mam słaby charakter xD Proponuję trochę pohamować takie pochopne sądy, bo niczym się nie różnisz wtedy od tych co postrzegają wszystkich posiadaczy tatuaży jako niepoważnych. Szef może być tolerancyjny, ale w wielu zawodach pracujesz z ludźmi, z klientami, gdzie liczy się dobry wizerunek i zdobycie ich zaufania. A prawda jest taka, że większość postrzega posiadaczy tatuaży jako osoby rozrywkowe,
  • Odpowiedz
@kiera1: nie lubie atencyjnych ludzi

patrzcie jaki mam tatuaz, jaki jestem cool, jaka niezalezna, patrzcie i podziwiajcie, bo ja sama ten tatuaz widze tylko w lustrze, ale se zrobie bo to takie cool

ten sam poziom co gimbusy palace fajki, bo takie fajne i dorosle
  • Odpowiedz
@Urashima:

ilość plusów pod takimi wypowiedziami tutaj

Ktoś kto posiada jakąś inteligencję społeczną


twoje argumenty mnie przekonały, masz zajebisty charakter a ludzie z tatuażami powinni umrzeć, pozdrawiam
  • Odpowiedz