Wpis z mikrobloga

@fragserv: A ja bym chętnie zagrał w Forzę. :D
Ale niestety jak w 2008 dostałem konsolę tak zamiast wymarzonego xboxa dostałem od rodziców PS3 (moja mama ma uwielbienie do firmy sony), potem rok później dostałem uncharted 2 po angielsku od siostry. Zakochałem się w tej grze i jako gówniak bez pieniędzy marzyłem o tym żeby dorwać kiedyś wersje polską, udało mi się wyrwać od kumpla. U3 święta 2011. U4 już pre-order
@NieByloMnieSlychac: Powiem Ci szczerze, że miałem za guwniaka kupić sobie z zaoszczędzonych hajsów ps'a... Wyszło tak, że zakupiłem xboxa bo był tańszy a chciałem mieć #fejm i mieć konsole.. Cała przygoda z Xboxem zajeła mi od 2010 do 2016 czyli 6 lat...
Xbox 360 (RROD) >> PSP (sprzedałem) >> Xbox 360 JASPER (grałem, przerobiłem bana złapałem xD) >> Xbox 360 Slim (Grałem, znudziło mi się, sprzedałem.. Ale fajnych ludzi poznałem) >>
@fragserv:
U mnie było stabilnie. Bo "prezentów się nie sprzedaje".
Ale miałem ps3 i w gim poznałem kolegę, w ogóle nie był graczem ale miał PSP. Zaprzyjaźnilismy się że do dziś jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi bo potem dostał od rodziców ps3.
Mi w 2014 zaproponowali rodzice deal. Po co ma się kurzc ps3 (a było używane ciągle), jeśli je sprzedasz, dorzucimy się do ps4.
Bolało to bardzo bo nie chciałem sprzedawać ps3.
@Singularity00: Ale w takie halo bym pogral z ciekawości bo np w Halo 1 na PC prawie nikt nie gra.
W gearsy też, anal Wake ( ͡° ͜ʖ ͡°).
No i Forza horizon mocno we mnie trafia.
A to że gram w DriveClub 2 lata gdzie gra to wyścigowka z zamkniętymi torami, średnia liczba aut mówi że w horizon bym grał długo.
No i system. Gdzie 360
@NieByloMnieSlychac: DC jest mocno specyficzne, ale ma swój klimat. Dla Forzy konkurencją będzie GT:Sport jak w końcu wyjdzie (a kolejny filmik z dziś wygląda zajebiście) ( ͡° ͜ʖ ͡°). Fakt, że na PS4 teraz jest lipa z takimi grami, ale cóż, przeganiamy konkurentów w innych gatunkach :D

co do imprezy ... racja, za czasów ps3 trochę tego brakowało.. ale i bez tego się dało obyć... a obecny
@NieByloMnieSlychac: Otóż to.. Jak człowiek patrzy jak M$ zabija x'a.. Ale co zrobić.. #hajssiemusizgadzac :).

Ogólnie kończąc temat : Konsolowcy nie powinni się hejtować :). Czy to ps4, czy to Xbox one... To jednak grają na padzie :). A pad jedynie wiąże się z konsolą <3 ( ͡° ʖ̯ ͡°) ().

Pozdrawiam cieplutko xD !

ps. (jak na wykop przystało)