Wpis z mikrobloga

Pomuszcie, utkłem, ślijcie pomoc! ()

Pytanie do doświadczonych Promodsowców jeżdżących po Islandii - jakaś rada na te drogi? Na początku jechałem 2-3 km/h (przy odpowiednich obrotach, za dużo i znów się zatrzymywałem), a potem już nawet po odczepieniu ładunku nie mogłem nic zrobić. Oddałbym wiele za łańcuchy na koła ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam chyba najlepsze możliwe opony.

Wołam @RealAKP, bo o ile pamiętam jeździł po Islandii.

#ets2 #promods
qqwwee - Pomuszcie, utkłem, ślijcie pomoc! ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

Pytanie do doświadczonych Prom...

źródło: comment_UTxdUyTy5HuRtoA7YIMgV9U9pGD8RePh.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RealAKP: Jechałem na opcji, która nazywa się chyba "prawdziwy automat" (ten w którym stanięcie na pedale hamulca nie powoduje włączenia biegu wstecznego), więc może i faktycznie powyżej 1500-1600 obrotów już chciał zmieniać bieg i automatyczne sprzęgło nie dawało rady zatrzymując mnie w miejscu. Następnym razem spróbuję przełączyć skrzynię na manualną i wkręcić go na wyższe obroty nie zmieniając biegu, chociaż w rzeczywistości bym się jeszcze bardziej zakopał gdybym tak zrobił,
  • Odpowiedz
@Trelik: Na początku jechałem +/- 30-35 km/h właśnie, a potem auto zaczęło samo zwalniać aż się zatrzymało. Może to jednak kwestia mocy silnika (aktualnie 460 KM). Myślę, że gdyby tam nie było lekkiego wzniesienia dałbym radę przejechać.
  • Odpowiedz