Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jestem przegrywem. Już dawno się z tym pogodziłem dlatego też odważyłem się na pierwszy raz z #roksa. Długo biłem się z myślami ale w końcu doszło do spotkania. Był trochę strach bo roksanki nie znalazłem na garso no ale cóż. Na miejscu okazało się, że wybór nie był zły. Zdjęcia zgodne z rzeczywistością, mieszkanie ładne i zadbane a sama osoba super miła i wyrozumiała. Powiedziałem że to pierwszy raz itp... najdziwniejsze i trochę straszne było to, że po wszystkim... (to nie bajt) nic za to nie wzięła. Uznała, że wybranie jej na pierwszy raz to dla niej pewne wyróżnienie i nie ma sumienia brać za to pieniędzy. Przyznam, że jestem w lekkim szoku. Ogólnie wrażenia po: trochę przerażenie i trochę strach, że coś załapię ( niby zbliżenie właściwe w gumie) Zobaczymy jak dalej będzie mi się z tym żyło. Chyba zrobię badania na uspokojenie xD
#przegryw #roksa #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gratuluję, ale badań nie rób, nic nie złapałeś. Chyba że masz zaburzenia somatoformiczne (chyba tak się to nazywało, hipohondria czy inne) to możesz zrobić. Jesteś zdrowy i nic ci nie jest, nawet jakbyś bez gumki ruchał to masz niewielkie szanse cokolwiek złapać, ale z drugiej strony nie powiem że ryzyka nie ma, bo jest zawsze, z kimkolwiek byś seksu nie uprawiał. Ogólnie wyluzuj.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ogarnij się teraz. Ja też zamierzam iść. A statystyczny Normik Dynamiczny zabronilby seksu stulejom nawet z p---------a, bo w ich umyśle tylko oni mogą mieć na to monopol. Teraz wystarczy, że będziesz kłamał o tym. Powiesz ze robiles to po pijaku w klubie na domowce, wymysl sam.
  • Odpowiedz