Wpis z mikrobloga

Może i brzmię jak troll, nie wiem, ale tak w sumie... to jakim DEBILEM... albo bandą DEBILI być trzeba żeby myśleć że w dzisiejszych czasach z masą opozycji na karku, internetem, oraz masą różnych innych mediów które tworzą opozycję jakakolwiek propaganda ze strony pisu przejdzie bez rozgłosu...

no niech mi #!$%@? to ktoś wyjaśni, bo przecież mówimy o narodzie który za te 3 lata dobije tak plus minus do 25-30mln nowych, młodych uprawnionych wyborców, przecież oni się zesrają...o ile polacy znowu nie #!$%@?ą jak rok temu

po prostu NIE MA SZANS by pis nie został rozjechany za to co #!$%@?ą

#polityka #neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #bekazpis #bekazprawakow
  • 10
dojdzie do tego że ludzie serio się wezmą i ich #!$%@?ą i żadne 500+ itp. bzdury im dupy nie uratują, zresztą nawet jak wygrają wybory to i tak mają WIĘKSZOŚĆ na karku która ich tu nie chce i zapewne dojdzie do użycia siły...
@polipoli: Nie można lekceważyć wyborców PiSu, jest ich więcej niż myślisz. Dla wielu młodych ludzi, którzy dopiero zaczynają interesować się polityką, partia Kaczyńskiego może jawić się jako atrakcyjna opcja. Dlaczego? Ano dlatego, że jej przedstawiciele uprawiają dostarczającą emocji propagandę – Polska wstająca z kolan, wyrwanie spod jarzma europejskich oprawców, ukaranie zdrajców, oranie ujadającej opozycji. Dla kogoś kto nie zagłębi się w temat i nie prześledzi konsekwencji decyzji PiSu mogą to być
sila pisu jest slabosc opozycji, ani Grzesiu Schetyna, ani Petru nie nadaja sie na liderow.


@Hank85: Zgoda, Schetyna zwłąszcza ma antycharyzmę (powinien się schować jak Kaczyński przed wyborami). Ale nawet przy tej dość słabej opozycji PiS grzęźnie i wykonuje nerwowe ruchy (ustawa o zgromadzeniach - strzał w stopę, bo wkurzyli opozycję, ustawa 'dezubekizacyjna' - następny strzał w stopę, bo walą we własny elektorat). A ja ciągle mam nadzieję na ruch na
PiS jest żenujący.


@Andreth: Ty to wiesz, ja to wiem, cała masa ludzi to wie, ale pamiętaj, że jest wielu młodych Polaków, którzy nie interesują się zbytnio światem polityki, a oddawać będą głosy w nadchodzących wyborach. Co zobaczy taki 18-letni Jurek kiedy odpali sobie TVP? Polityków PiSu głoszących górnolotne hasła, wytykających błędy opozycji i serwujących trującą propagandę. Naiwny młody człowiek, który jest zbyt leniwy by podejść krytycznie do takich informacji łyknie