Wpis z mikrobloga

której osobie z jakimkolwiek życiem prywatnym chce się czytać posty jakiegoś ludka z internetu


Nie żeby coś ale robisz to codziennie wchodząc w gorące i nie wierzę, że nigdy nie przeglądałaś czyjegoś profilu na wykopie, facebooku itd. A twierdzenie, że ktoś nie ma z tego powodu życia prywatnego to moim zdaniem lekko zbyt odważne stwierdzenie, ale się z Panią nie będę kłócił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jeszcze je
  • Odpowiedz
@hsarz zazwyczaj przeglądam gdy natknę się na ciekawe treści zamieszczane przez tę osobę i chcę zacząć ją obserwować, śledzić to co tworzy. Gdzieś mam atencjuszy
  • Odpowiedz
@hsarz: Lol @Meeeedea obserwuje 71 osób, a Ty przyczepiłeś się akurat do 3 różowych pasków z tej listy. Który profil jeszcze dokładnie obejrzysz? Może meeeedea lubi koty które wrzucam, może chce być na bieżąco z nogami Ulubionej, no ogólnie każdy może tu obserwować co tylko chce i nie jest to żaden powód do czepiania się.
Ciekawe treści dla meeeedea będą inne, dla Ciebie inne, a dla mnie jeszcze inne i nie ma potrzeby tu narzucać czegokolwiek.

A co do wpisu, to myślę, że jednak lepiej jest być kimś takim jak @Obserwator_z_ramienia_ONZ i zaczepiać tak mirabelki niż obrażać każdego po kolei na granicy bana, a są tu takie osoby.
On akurat ma styl bycia rubasznego wujka, którego wąs czuje się na szyi jeśli jest się różowym paskiem. Pisanie o tym jest jak pisanie czegoś w stylu "mój boże, widzieliście? nadiafrance usuwa komentarze! niedopuszczalne".
Jak ktoś chce być stulejką to niech będzie stulejką, tym akurat
P.....a - @hsarz: Lol @Meeeedea obserwuje 71 osób, a Ty przyczepiłeś się akurat do 3 ...

źródło: comment_fTegcv3yEft2f6NzdGRvPBudpkg2vyqp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz